امروزجمعه, 03 خرداد 1398 07:47

دکتر اسماعیلی به عنوان سرپرست مركز تحقيقات عوامل اجتماعي مؤثر بر سلامت دانشگاه منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر جواد باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، دکتر رضا اسماعیلی، رئیس مركز تحقيقات توسعه اجتماعي و ارتقاء سلامت، به عنوان سرپرست مركز تحقيقات عوامل اجتماعي مؤثر بر سلامت دانشگاه منصوب گردید.633x422-equal images_akhbar_1396_Dey_Dr.Esmaiely.Gonabad-02

 

به گزارش وب‌دا، متن حکم صادره به شرح زیر است؛

جناب آقاي دكتر رضا اسماعيلي
رياست محترم مركز تحقيقات توسعه اجتماعي و ارتقاء سلامت

 سلام عليكم

     احتراماً با توجه به تعهد و تخصص جنابعالي به موجب اين ابلاغ با حفظ سمت به عنوان « سرپرست مركز  تحقيقات عوامل اجتماعي مؤثر بر سلامت دانشگاه» معرفي مي گرديد.
    انتظار مي رود ضمن پيگيري مأموريت هاي قبلي و استفاده از توان و ظرفيت هاي تخصصي موجود، نسبت به وظايف مربوطه اقدام نماييد .اميد است با اتكال به ذات اقدس احديت و با استفاده از توان و تجربه خويش در انجام امور محوله موفق باشيد .

دکتر جواد باذلی

رئیس دانشگاه

 


 

دکتر باذلی همچنین در پیامی از خدمات و تلاش‌های دکتر عالمی در مدت تصدي مسئوليت رياست مركز سلامت توسعه عوامل اجتماعي موثر بر سلامت دانشگاه قدردانی کرد.

 متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامي جناب آقاي دكتر عالمي

با سلام و احترام؛ خدمتگزاري در نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران فرصتي مغتنم و نعمتي بزرگ است كه خداوند متعال به بندگان برگزيده خويش عطا مي فرمايد. لذا بدين وسيله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شايسته شما در مدت تصدي مسئوليت رياست مركز سلامت توسعه عوامل اجتماعي موثر بر سلامت دانشگاه صميمانه تشكر و قدرداني مينمايم.

دکتر جواد باذلی

رئیس دانشگاه