امروزدوشنبه, 02 خرداد 1401 03:10

عمل پیوند استخوان صورت در بیمارستان علامه بهلول گنابادی انجام شد

سرپرست بیمارستان علامه بهلول گنابادی گفت: عمل پیوند موفقیت آمیز یکی از استخوانهای صورت در اتاق عمل این بیمارستان انجام شد.

ادامه مطلب...

بیش از پنج هزار نفر در ایام نوروز به بخش اورژانس بیمارستان علامه بهلول مراجعه کردند

سرپرست مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی علامه بهلول گنابادی از ارائه خدمت به ۵۰۹۴ مراجعه کننده به بخش اورژانس این بیمارستان در طرح سلامت نوروزی خبر داد.

ادامه مطلب...

تمهیدات بیمارستان علامه بهلول گنابادی جهت ملاقات بیماران

سرپرست بیمارستان علامه بهلول گنابادی با بیان اینکه از روز شنبه ملاقات بیماران بخش‌های غیرکرونایی در این بیمارستان آغاز می‌شود، اظهار کرد: تزریق سه دوز واکسن کرونا و حضور کمتر از بیست دقیقه در بخش‌های بستری مهمترین شرط ملاقات بیماران است.

ادامه مطلب...

دقایق می‌توانند نجات بخش زندگی‌ها باشد

نزدیک دو سال است که جهان با پاندمی بیماری کرونا مواجه است؛ اما پاندمی پنهان، بزرگتر و ترسناکی وجود دارد که شاید از آن غافلیم، *پاندمی سکته مغزی* است. سالانه حداقل 5 میلیون نفر در جهان در اثر این بیماری دچار مرگ می‌شوند.

ادامه مطلب...

تقدیر از فعالان اعتبار بخشی بیمارستان علامه بهلول گنابادی

جلسه تقدیر از فعالان اعتبار بخشی بیمارستان علامه بهلول گنابادی که موفق به اخذ رتبه یک برتر بیمارستانی در اعتبار بخشی شدند در سالن شهید سلیمانی بیمارستان برگزار شد.taghdir etebarbakhshi

ادامه مطلب...

انجام ۲۵ هزار ویزیت در کلینیک تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی

در ۶ ماهه نخست امسال،  ۲۵ هزار ویزیت در کلینیک تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی انجام شد.

ادامه مطلب...

برای نخستین بار، یک بیمارستان در گناباد موفق به اخذ رتبه یک برتر بیمارستانی در اعتباربخشی شد

رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی با اعلام این خبر گفت: بیمارستان علامه بهلول گنابادی موفق شد بر اساس استانداردهای نوين اعتباربخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رتبه درجه يك برتر بيمارستانی را کسب نماید که این رتبه برای اولین بار در شهرستان گناباد کسب شده است.bohlool-bl

ادامه مطلب...