امروزجمعه, 09 اسفند 1398 06:56

طرح تحول نظام سلامت، رضایت‌مندی خوبی را ایجاد کرده است

امام جمعه گناباد در مراسم افتتاح دو پروژه تشخیصی ـ درمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: خوشبختانه طرح تحول نظام سلامت، رضایت‌مندی خوبی را ایجاد کرده است.
به گزارش وب‌دا، حجت الاسلام حسن صادقی‌نسب امام جمعه و مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ، با بیان اینکه نظام اسلامی خدمات ارزنده‌ای را انجام داده است، اظهار کرد: در حوزه بهداشت و درمان، طرح تحول سلامت رضایت‌مندی خوبی ایجاد کرده است به گونه‌ای که مردم بارها تشکر کرده‌اند و من هم در تریبون نمازجمعه از این خدمتی که مردم در سراسر کشور از آن بهره‌مند شدند، قدردانی کردم.
وی با تبریک ماه ربیع و آغاز امامت حضرت مهدی(عج) ، با بیان حدیثی از امام عسکری(ع) :«خِـصْلَتانِ لَيْسَ فَوْقَـهُما شَـيْءٌ: أَلايمـانُ بِاللّهِ وَ نَفـْعُ الإخـوانِ ، دو خصلت است كه بالاتر از آنها چيزى نيست: 1. ايمان به خدا 2. سود رسانى به برادران دينى.»، اظهار کرد: بر اساس آیات قرآن و روایات دینی، مومن کسی است که هم مردم او را بر مال و جان خود امین بدانند و هم خدمت به جامعه کند.
حجت الاسلام صادقی‌نسب افزود: غیر از خدمات مختلفی که در شهرستان گناباد ارائه می‌شود، بیمارستان علامه بهلول گنابادی از نظر ساختمانی با بالاترین کیفیت ساخته شده و در بخش تجهیزات پزشکی نیز نیازمند کمک مسئولان وزارت است.
وی با اشاره به قدیمی بودن دو بیمارستان موجود در شهرستان گناباد، اظهار کرد: بهره‌برداری از  بیمارستان علامه بهلول گنابادی علاوه بر اینکه موجب ارائه خدمات باکیفیت به بیماران شهرستان‌های مجاور هم می‌شود، با توجه به قرارگرفتن گناباد در مسیر محورهای مواصلاتی استان‌های جنوب و شرق کشور به سمت مشهد مقدس، می‌تواند یک مرکز مجهز درمانی برای ارائه خدمات به مسافران و زائران حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) شود.
حجت الاسلام صادقی‌نسب با اشاره به بروز حوادث جاده‌ای در مسیرهای مواصلاتی این شهرستان با توجه به قرارگرفتن در مسیر مشهد مقدس ، بر راه‌اندازی اورژانس هوایی در جهت تسریع در امدادرسانی به مصدومان حوادث جاده‌ای تاکید کرد.