امروزچهارشنبه, 22 آبان 1398 07:39

قدردانی نماینده مردم از دست‌اندرکاران ساخت و راه‌اندازی بیمارستان علامه بهلول

نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح بخش M.R.I بیمارستان علامه بهلول گنابادی که با حضور دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، از دست‌اندرکاران ساخت و راه‌اندازی بیمارستان علامه بهلول گنابادی قدردانی کرد.
به گزارش وب‌دا، مهندس حمید بنائی در این مراسم با تاکید بر لزوم تسریع در تکمیل، تجهیز و راه‌اندازی بیمارستان علامه بهلول گنابادی، از نمایندگان قبلی مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران سابق و اسبق، مدیران قبلی و فعلی دانشگاه و همه کسانی که برای احداث این بیمارستان تلاش کرده‌اند سپاس‌گذاری کرد و گفت: از دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و همه معاونان دانشگاه که در راستای احداث و تکمیل بیمارستان علامه بهلول تلاش و همت کرده‌اند، قدردانی می‌کنم.
وی رویکرد مجلس شورای اسلامی را رویکرد تعامل با دولت دانست و افزود: علی‌رغم همه زحماتی که در حوزه بهداشت و درمان کشیده شده است ولی مردم این منطقه محروم انتظارات بیشتری در این حوزه دارند که در جلسه‌ای که به همراه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و شهرستان با وزیر بهداشت داشتیم، خواستار کمک و حمایت بیشتر به حوزه سلامت شهرستان‌های گناباد و بجستان شده‌ایم.
مهندس بنائی با بیان اینکه حدود یک و نیم میلیون نفر از مردم منطقه در شعاع صد کیلومتری شهرستان گناباد می‌توانند از خدمات درمانی بیمارستان علامه بهلول بهره‌مند شوند، تاکید کرد: انتظار داریم تا با حمایت‌های بیشتر وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی، شاهد تسریع در تامین تجهیزات باکیفیت این بیمارستان باشیم.
وی با اشاره به وجود گسل فعال و زلزله‌خیز دشت بیاض و وقوع زلزله‌های ویرانگر در منطقه، خواستار صدور مجوز راه‌اندازی اورژانس هوایی در شهرستان گناباد شد.
نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه خواستار حمایت وزارت بهداشت از راه‌اندازی کلینیک فوق تخصصی گوش، حلق و بینی با توجه به نیروی انسانی متخصص و همچنین اختصاص نیروهای متخصص در رشته‌های مختلف پزشکی به این دانشگاه شد.
مهندس بنائی با تاکید بر ارتقاء و افزایش خدمات ارائه شده به مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان، اظهار کرد: مردم سخت‌کوش این منطقه باوجود اینکه به دلیل خشکسالی‌های متوالی 19 ساله با مشکلات جدی مواجه هستند، اما همچنان پای ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و در همه صحنه‌های حساس انقلاب حضور فعال دارند.