امروزجمعه, 02 اسفند 1398 03:23

برگزاری دوره آموزش تخصصی استانداردهای اعتبار بخشی در بیمارستان علامه بهلول گنابادی

دوره آموزش تخصصی الزامات اجرایی اعتبار بخشی با حضور ارزیابان ارشد اعتبارسنجی بیمارستان‌های کشور  در بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزار شد.  


به گزارش وب‌دا، رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی گفت: تیم مدیریت این مرکز با هدف آشنایی با الزامات اجرایی  اعتباربخشی و بررسی و تشریح استانداردهای مربوطه و رفع ابهامات این حوزه، اقدام به برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری دوره آموزش تخصصی استانداردهای اعتباربخشی نسل چهارم با حضور ارزیابان ارشد کشوری نمود .
دکتر سعید محرابی افزود: این دوره دو روزه به صورت پرسش و پاسخ و تشریح کامل سنجه‌های اعتباربخشی در جمع مسئولین و مدیران حوزه‌های مدیریتی و بالینی و حقوق گیرنده خدمت بیمارستان برگزار گردید و خانم دکتر وسکویی به صورت کاملا تخصصی به لزوم اجرای کلیه مصادیق استانداردها اشاره نمود.
دکتر محرابی با قدردانی از مساعدت خانم قرچه برای حضور موثر خانم دکتر وسکویی، مشاور ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران و ارزیاب ارشد اعتبارسنجی بیمارستان‌های کشور، ابراز امیدواری کرد که بیمارستان علامه بهلول گنابادی بتواند در راستای اجرای خدمات ایمن و با کیفیت مراقبت و درمان مبتنی بر استانداردهای اعتبار بخشی گام بردارد.