امروزجمعه, 02 اسفند 1398 04:48

کوثر و مادرش با سلامتی کامل از بیمارستان علامه بهلول گنابادی ترخیص شدند

مادر بارداری که چندی پیش بدلیل مشکل اورژانسی بارداری توسط اورژانس هوایی گناباد از شهرستان رشتخوار به بیمارستان علامه بهلول اعزام شده بود بعد از عمل جراحی سزارین و بستری، همراه با فرزند دختر تازه متولد شده خود با سلامت کامل ترخیص شد.


به گزارش وب‌دا، دکتر سعید محرابی رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی گفت : به محض اطلاع از اعزام یک مادر باردار با مشکلات بارداری از شهرستان رشتخوار به گناباد سریعا تیم پزشکی، پرستاری و مامایی بیمارستان برای این بیمار تعیین و بیمار پس از تحویل گرفتن از بالگرد، در بخش مامایی بیمارستان بستری شد.
دکتر اعظم‌السادات محمودیان متخصص زنان و زایمان  بیمارستان بهلول نیز دراین باره گفت : بیمار خانمی باردار در هفته ۳۷ حاملگی سوم خود دچار مشکلات بارداری شده بود که بعد از انجام معاینات و آزمایشات اولیه از بخش مامایی بیمارستان، با تشخیص اورژانسی جفت سرراهی سریعآ به اتاق عمل این بیمارستان منتقل شد.
وی افزود: همزمان بیمار دیگری که وی نیز بدلیل مشکلات بارداری دچار کاهش فشارخون و از بجستان به گناباد اعزام شده بود به اتاق عمل منتقل شد که خوشبختانه هر دو عمل جراحی موفقیت‌آمیز انجام شد و حال عمومی بیماران مساعد گردید.
دکتر محمودیان در پایان از سرعت عمل تیم پزشکی، پرستاری و مامایی بیمارستان علامه بهلول در ارائه خدمات به این بیماران اورژانسی قدردانی کرد.