امروزچهارشنبه, 01 بهمن 1399 10:17

شادروان سید عباس سجادی پرستار مدافع سلامت بدرقه شد

شادروان سید عباس سجادی پرستار مدافع سلامت بیمارستان علامه بهلول گنابادی به سمت آرامگاه ابدیش بدرقه شد.

به گزارش وب‌دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این آیین، با تسلیت درگذشت شهادت گونه سید عباس سجادی، گفت: این اتفاق، شوک بزرگ و ضربه سختی برای دانشگاه و بیمارستان علامه بهلول گنابادی در طی 11 ماه مبارزه با کرونا بود.
دکتر جواد باذلی با اشاره به سابقه خدمت سید عباس سجادی در مرکز فوریت‌های پزشکی و بخش اورژانس بیمارستان علامه بهلول گنابادی، از او به عنوان پرستاری پرتلاش، فداکار، صدیق و زحمتکش یاد کرد و افزود: با شناخت کاملی که از این پرستار مدافع سلامت دارم، شهادت می‌دهم که هیچ زمانی در مسئولیت انسانی و قانونی خدمت پرستاری ذره‌ای کوتاهی نکرد.
وی با تسلیت این ضایعه با خانواده و همکاران این مرحوم، از خداوند متعال برای آنها طلب صبر کرد.

امام جمعه گناباد و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هم در این مراسم که در محوطه بیمارستان علامه بهلول گنابادی برگزار شد، عروج ملکوتی و شهادت گونه این پرستار عزیز را به خانواده و همکاران و عموم مردم تسلیت گفت.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب با اشاره به تلاش مدافعان سلامت، گفت: کادر درمان در راه مقابله با کرونا شهدایی هم تقدیم کردند که قطعا بهترین اجر و پاداش را در پیشگاه خداوند متعال خواهند داشت.
وی افزود: همه روزی می‌آیند و روزی هم می‌روند ولی یقینا افرادی که ایثار، مجاهدت و خدماتی داشته‌اند، با روسفیدی می‌روند.
فرماندار گناباد هم در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های مدافعان سلامت در مقابله با کرونا، درگذشت این پرستار عزیز را تسلیت گفت.
حامد قربانی با اشاره به اهمیت و جایگاه پرستاران، گفت: پرستاران شغل شریفی دارند که برای خدمت به درمان و سلامت جامعه، از هیچ ایثاری فروگذار نیستند و از جان خود هم در این راه می‌گذرند.