امروزپنج شنبه, 27 مرداد 1401 05:37

بازدید شبانه دکتر احمدی از بیمارستان علامه بهلول گنابادی

دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، شامگاه چهارشنبه با هدف بررسی میزان آمادگی بیمارستان علامه بهلول گنابادی در ارائه خدمات به بیماران در پی افزایش مراجعات بیماران مبتلا و یا مشکوک به کرونا، از برخی بخش‌های این بیمارستان بازدید کرد.

به گزارش وب‌دا، در این بازدید که معاون درمان، رئیس اداره نظارت بر درمان، رئیس اداره پرستاری و سرپرست دفتر ریاست دانشگاه هم حضور داشتند، دکتر احمدی متخصص بیماری‌های عفونی ضمن ویزیت تمامی بیماران با تست مثبت کووید۱۹، از نزدیک وضعیت بالینی و روند ارائه خدمات به آنها را بررسی و راهنمایی‌های لازم را به تیم پزشکی همراه ارائه کرد.
اورژانس، مراقبت‌های ویژه، تریاژ و بخش بستری بیماران کرونایی بیمارستان علامه بهلول گنابادی از جمله بخش‌هایی بود که مورد بازدید دکتر احمدی قرار گرفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پایان این بازدید آمادگی بیمارستان علامه بهلول گنابادی را مطلوب ارزیابی کرد.
دکتر احمدی و همراهان در ابتدای ورود به بخش اورژانس بیمارستان علامه بهلول گنابادی با حضور در مقابل تمثال شهید سید عباس سجادی و قرائت فاتحه یاد و خاطره اولین شهید مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد را گرامی داشتند.
یادآور می‌شود در این بازدید، جانشین رئیس و سوپروایزرهای بیمارستان علامه بهلول گنابادی و دکتر محمدی متخصص داخلی مقیم بیمارستان هم حضور داشتند.