امروزسه شنبه, 14 مرداد 1399 21:02

دکتر آرش حمزه‌ای به عنوان « سرپرست گروه هوشبري دانشگاه» منصوب شد

دکتر جواد باذلی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حکمی، دکتر آرش حمزه‌ای را به عنوان «سرپرست گروه  هوشبري دانشگاه» منصوب کرد.

به گزارش وب‌دا، متن ابلاغ صادره به شرح زیر است:

ادامه مطلب...

97 نفر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گناباد به کرونا مبتلا شدند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: از ابتدای شیوع کرونا 97 نفر از کارکنان و کادر درمان این دانشگاه به بیماری کووید19 مبتلا شده‌اند.

ادامه مطلب...

رایزنی‌های دکتر باذلی با افغانستانی‌ها برای تقویت گردشگری سلامت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در راستای تقویت گردشگری سلامت، از یک هیئت دانشگاهی افغانستانی برای بازدید از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه دعوت کرد.

ادامه مطلب...

قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از خدمات شهردار و شورای اسلامی شهر گناباد

در گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، دکتر باذلی به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون درمان و رئیس دفتر ریاست دانشگاه در دفتر مهندس حسین‌زاده شهردار گناباد حضور یافت و از مجموعه تلاش‌ها و فعالیت‌های شهرداری و حمایت‌های شورای اسلامی شهر قدردانی کرد.

ادامه مطلب...

فراخوان شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت منتشر شد

شانزدهمین دوره این جشنواره در دو بخش مسابقه و جنبی برگزار می شود که بخش‌های رقابتی آن شامل «مدافعان سلامت»، «جشنواره جشنواره‌ها»، و انتخاب استانیِ بخش «فیلمسازان بسیجی»، 31 شهریور تا 6 مهرماه مقارن با هفته دفاع مقدس برگزار و ثبت نام برای متقاضیان حضور در این بخش  از 20 خرداد در سایت جشنواره آغاز می‌شود، آخرین مهلت ارسال اثر 30 مردادماه 1399است.

ادامه مطلب...