امروزسه شنبه, 21 آبان 1398 11:20

مجوز تامین تجهیزات آنژیوگرافی و جراحی قلب بیمارستان علامه بهلول گنابادی صادر شد

در کمیسیون قانونی ماده 20 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تخصیص تجهیزات مورد نیاز ایجاد بخش‌های آنژیوگرافی قلبی و جراحی قلب باز و همچنین افزایش بخش‌های ICU-OH  در بیمارستان علامه بهلول گنابادی موافقت شد.

ادامه مطلب...

حضور جامعه دانشگاهی علوم پزشکی گناباد در راهپیمایی 13آبان 98

همزمان با سراسر کشور، جمعی از اعضای هیأت رئیسه، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، یوم‌ا... 13 آبان‌ماه را گرامی داشتند.

ادامه مطلب...

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد به مناسبت 13 آبان

دکتر جواد باذلی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با گرامیداشت 13 آبان، این روز را فرصت مناسبی برای یادآوری تجربه گران‌سنگ انقلاب اسلامی در راه مبارزه با استبداد و استکبارستیزی دانست.

ادامه مطلب...

لزوم وجود پیوست پدافند غیرعامل برای طرح‌های توسعه‌ای

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در جلسه كارگروه سلامت در حوادث غير مترقبه و پدافند غيرعامل دانشگاه گفت: هر طرح توسعه‌ای که قرار است اجرا شود، باید حتما پیوست پدافند غیرعامل داشته باشد.

ادامه مطلب...

ارائه خدمات سلامت دانشگاه علوم پزشکی گناباد به زائران پیاده، می‌تواند الگوی موفقی برای دانشگاهیان کشور باشد

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها از ایستگاه خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد که در مرکز اسکان و استقبال از زائران پیاده حرم رضوی در یکی از ورودی های مشهد قرار دارد بازدید، و آن را الگویی موفق برای جامعه دانشگاهی کشور معرفی نمود.

ادامه مطلب...