امروزجمعه, 04 بهمن 1398 05:57

آغاز عملیات اجرایی کلینیک تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی

عملیات اجرایی کلینیک تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی با حضور استاندار خراسان رضوی آغاز شد.
به گزارش وب‌دا، معاون توسعه مدیریت و منابع و جانشین ریاست دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم آغاز عملیات اجرایی کلینیک تخصصی بیمارستان علامه بهلول گنابادی که با حضور استاندار خراسان رضوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل حراست استانداری،  مشاور استاندار در امور شهرستانها، نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار گناباد برگزار شد، گفت: این پروژه از جمله پروژه‌هایی است که در راستای اجرای بسته ارتقاء ویزیت سرپایی طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید،  با زیربنای 1620 مترمربع احداث می‌شود.
دکتر مرتضی تجددی مدت زمان اجرای این پروژه را یک سال عنوان کرد و افزود: برای احداث این ساختمان، بالغ بر 30 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
وی با اشاره به جذب یک سوم  از اعتبارات مورد نیاز این پروژه، اظهار امیدواری کرد که با تخصیص به موقع اعتبارات، سال آینده شاهد تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه باشیم.
دکتر تجددی خاطرنشان کرد: این پروژه با دارا بودن 21 مطب تخصصی، دندانپزشکی، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی و قسمت اداری، قادر به پاسخگویی به تمامی نیازهای بیماران سرپایی در یک مجموعه خواهد بود.
وی تصریح کرد: قرارداد این پروژه با پیمانکار منعقد و پروژه در حال تجهیز کارگاه و اجرای فوندانسیون آن می باشد .
یادآور می‌شود؛ استاندار خراسان رضوی و هیئت همراه پس از حضور در محل اجرای این پروژه، در محل بیمارستان 200 تختخوابی در حال احداث علامه بهلول گنابادی حضور یافتند و از نزدیک در جریان وضعیت عملیات اجرایی و پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفتند.
 
جهت مشاهده تصاویر کلیک کنید
لینک خبر در سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی