امروزشنبه, 05 بهمن 1398 19:59

بازديد اعضای شورای اداری و شورای اسلامی شهرستان بجستان از شبکه بهداشت و درمان

مهندس جمشیدی فرماندار شهرستان بجستان به همراه اعضای شورای اداری و شورای اسلامی بجستان از شبکه بهاشت و درمان این شهرستان بازدید و با رئیس و  پرسنل این شبکه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش وب‌دا، مهندس جمشیدی فرماندار شهرستان بجستان در این دیدار ضمن تبریک و خیر مقدم مجدد بابت انتصاب آقای دکتر مرادی به سمت ریاست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، با اشاره به اجرای برنامه طرح تحول نظام سلامت، این اقدام را از کارهای شایسته دولت و زمینه‌ساز رضایت مندی شهروندان دانست.
وی آمادگی حوزه اداری شهرستان بجستان را جهت حمایت و همکاری لازم در خصوص پیشبرد برنامه های حوزه بهداشت و سلامت در این شهرستان اعلام کرد.
دکتر مرادی ضمن تشکر از فرماندار و سایر مسئولین جهت حضور در شبکه بهداشت و درمان، این حضور را مایه دلگرمی خود و کارکنان شبکه عنوان و با اشاره به حضور پنج متخصص در رشته‌های مختلف در بیمارستان آیت‌الله مدنی بجستان تأکید کرد: در حال حاضر مشکل و کمبود خاصی در زمینه پرسنل و خدمات در سطح شبکه بهداشت و بیمارستان آیت ا.. مدنی بجستان وجود ندارد و تلاش‌ها به منظور ارائه هرچه مطلوب‌تر خدمات به همشهریان عزیز ادامه دارد.
وی افزود: پیگیری های لازم به منظور رفع مشکل نوبت دهی و استقرار سیتم نوبت دهی تلفنی درمانگاه تخصصی بیمارستان انجام گرفته و به محض تأمین اعتبار این اقدام صورت می‌گیرد.
وی در ادامه خواستار همکاری و همراهی کلیه مسئولین شهرستان بجستان به منظور اعتمادسازی هرچه بیشتر شهروندان گرامی در جهت همراهی با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های طرح تحول نظام سلامت شد.
در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام مروی دادستان شهرستان بجستان با اشاره به خدمات ارزنده‌ای که توسط سیستم بهداشت و درمان این شهرستان ارائه می‌شود، مشکلات موجود را نه به دلیل کمبود یا کاستی بلکه به علت عدم اطلاع مردم از خدمات ارائه شده و امکانات موجود در شهرستان دانست و در این راستا خواستار اطلاع رسانی بیشتر اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در مجامع و محافل عمومی شد.
قبل از این جلسه، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام مروی دادستان شهرستان بجستان در محل نمازخانه شبکه بهداشت و درمان اقامه گردید.