امروزیکشنبه, 06 بهمن 1398 14:20

پیام تسلیت رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پی سقوط بالگرد امدادی در استان فارس


رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پیامی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ضمن ابراز تاسف و تالم از سقوط بالگرد امدادی در استان فارس، برای جانباختگان طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان، شکیبایی و صبر جمیل را از خداوند متعال مسئلت کرد.

متن پیام تسلیت بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
جناب آقای دکتر محمد هادی ایمانیه
رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز
با سلام و احترام
در نخستین روزهای سال جدید، شنیدن خبر تاسف‌بار سقوط بالگرد امدادی در استان فارس که منجر به درگذشت جانکاه جمعی از تکنسین‌های فداکار اورژانس، کادر پرتلاش پرواز و دو نفر از هموطنان عزیزمان شد، موجب تالم و تاسف گردید.
بی‌شک مسئولیت‌شناسی، تعهد به مردم و وظیفه‌شناسی اورژانس و فوریت‌های پزشکی که با ایثار و از خودگذشتگی به صورت شبانه‌روزی برای کمک رسانی به هموطنان عزیزمان تلاش می‌کنند، جهاد فی سبیل الله و نزد خداوند متعال از اجر و پاداش ارزشمندی برخوردار است و یقینا نثار جان در راه خدمت به هموطنان و نیازمندان، عروجی شهادت‌گونه و دارای اجر و پاداش والاتری است.  
اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از اعضای هیئت رئیسه و  همکارانم در  دانشگاه علوم پزشکی گناباد و مردم خوب شهرستان‌های گناباد  و بجستان این حادثه تلخ و ناگوار را به ملت شریف ایران، حضرتعالی و همکاران پرتلاش شما در دانشگاه علوم پزشکی شیراز و خانواده محترم این جانباختگان تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال ضمن طلب رحمت و مغفرت برای این عزیزان، شکیبایی و صبر جمیل را برای بازماندگان آن‌ها مسئلت می‌کنم.
                                                                              دکتر رضا احمدی                
                                                                      رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد