امروزچهارشنبه, 09 بهمن 1398 17:35

قدردانی نماینده معاونت آموزشی وزارت بهداشت از طرح‌های آموزش مجازی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

نماینده معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از اجرای طرح‌های آموزش مجازی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد قدردانی کرد.

به گزارش وب‌دا، دکتر سید علی حسینی، رئیس مرکز امور هیئت علمی و نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه هیئت امناء دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از برنامه‌ها و طرح‌های مختلف این دانشگاه در راستای آموزش مجازی قدردانی کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های خوب صورت گرفته در این حوزه گفت: برنامه‌های مناسب و الگویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حوزه آموزش مجازی مورد تایید و تشویق دکتر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت هم قرار گرفته است.

دکتر حسینی به بازدید خود از دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ابتدای امسال اشاره کرد و افزود: پروژه‌های خوبی مثل دانشکده پزشکی در این دانشگاه در حال احداث است که با بهره‌برداری از آن‌ها، تحول خوبی در سرانه فضاهای آموزشی دانشگاه صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: خوشبختانه در چند سال گذشته، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد، رتبه‌های خوبی در جشنواره‌های علمی کسب کردند.

نماینده معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جلسه هیئت امناء دانشگاه، سرانه بودجه‌ای این دانشگاه را نامطلوب عنوان و تاکید کرد: باید زیرساخت‌های مالی دانشگاه‌هایی همچون دانشگاه علوم پزشکی گناباد ترمیم شود.

دکتر حسینی به پوشش خوب خوابگاهی در این دانشگاه اشاره کرد و افزود: خوشبختانه خدمات و کارهای خوبی در حوزه خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد انجام شده است.