امروزیکشنبه, 06 بهمن 1398 15:30

نقش اساتید در تربیت نسل آینده مدیران جامعه، انکار ناپذیر است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه اساتید، نقش استادان را در تربیت نسل آینده مدیران جامعه، نقشی انکارناپذیر دانست.
به گزارش وب‌دا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم افتتاحیه نهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه، ضمن قدردانی از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و دفتر هم اندیشی اساتید به جهت برگزاری این دوره گفت: تقارن زمانی این دوره معرفت افزایی با ایام زیارتی امام رضا(ع) نعمت ارزنده ای است که امیدواریم بتوانیم از برکات آن در مسیر علمی و معرفتی بهره مند شویم.
دکتر احمدی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در حرکت دانشگاه‌ها به سمت معرفت افزایی اساتید و دانشجویان، از دانشگاه‌ها به عنوان پرورش دهنده مدیران فردای جامعه نام برد و افزود: نقش اساتید در تربیت نسل آینده مدیران جامعه انکار ناپذیر است و اگر بتوان به دانشجویان معارف ناب دینی را آموزش داد و آنها را به این باور رساند که کارهایشان را برای رضای خدا انجام دهند، بسیاری از معضلات جامعه مانند کم کاری و فساد اداری کاهش می یابد.
وی در پایان به فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه اشاره کرد و یادآور شد: دانشگاه توانست در سال گذشته رتبه دوم هفتمین جشنواره فرهنگی ـ هنری را در میان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور کسب کند و امیدواریم با تلاش بیشتر امسال به رتبه اول این جشنواره دست یابیم.