امروزشنبه, 10 خرداد 1399 03:50

بخش MRI بیمارستان علامه بهلول تا پایان آبان ماه فعال خواهد شد.

با انجام تمهیدات لازم پذیرش بیمار در بخش MRI بیمارستان علامه بهلول تا پایان آبان ماه، آغاز خواهد شد.MRI

به گزارش وبدا، رئیس دانشگاه که در جلسه گروه فیزیک پزشکی و پرتوشناسی دانشگاه حضور یافته بود از افتتاح و پذیرش بیمار در بخش MRI بیمارستان علامه بهلول خبر داد.
دکتر رضا احمدی گفت: دستگاه جدید بخاطر کیفیت تصویری 5 برابری نسبت به دستگاه نصب شده در بیمارستان ۲۲ بهمن، علاوه بر انجام دقیق تر MRI کاهش چشمگیر زمان انجام MRI را به دنبال دارد که این امر موجب آسایش بیشتر بیماران بویژه بیماران دارای دیسک کمر می شود و به همین دلیل مصمم هستیم تا به منظور رفاه بیشتر مراجعین محترم، بخش MRI بیمارستان علامه بهلول را پیش از افتتاح این بیمارستان فعال نماییم.
وی با اشاره به روند اجرایی بیمارستان علامه بهلول افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده و حمایت های مقام عالی وزارت امیدواریم با اتمام عملیات ساختمانی و تجهیز این بیمارستان در زمستان امسال، دهه مبارک فجر این بیمارستان افتتاح شود.
دکتر احمدی همچنین در این جلسه پس از شنیدن گزارش عملکرد و پیشنهادات گروه فیزیک پزشکی و پرتوشناسی، با خرید تجهیزات مورد نیاز کنترل کیفی و اندازه گیری سیستم های رادیولوژی موافقت نمود. دکتر علیرضا منتظرابدی مدیر گروه فیزیک پزشکی و پرتوشناسی نیز با قدردانی از پیگیری های ریاست دانشگاه جهت خریداری تجهیزات جدید، پیشنهاد گروه فیزیک پزشکی مبنی بر احداث مرکز جامع درمان سرطان شرق کشور را مطرح نمود که مقرر شد پس از آماده شدن طرح نهایی در این خصوص تصمیم گیری شود. fizik