امروزشنبه, 05 بهمن 1398 22:51

قدردانی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از گزینش دانشگاه

معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیر هیأت مرکزی گزینش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اهداء لوح تقدیر، از گزینش دانشگاه علوم پزشکی گناباد قدردانی کرد.

به گزارش وب‌دا، دکتر سید علی صدرالسادات در متن این لوح تقدیر خطاب به مدیر گزینش دانشگاه آورده است؛ با توجه به نتایج ارزیابی عملکرد انجام شده توسط این هیأت در سال1394، تلاش مسئولانه و متعهدانه جنابعالی و کارکنان آن دفتر که زمینه جذب نیروی انسانی اصلح را فراهم نموده، قابل تقدیر است.

دکتر صدرالسادات ضمن تبریک ارتقاء رتبه دفتر گزینش دانشگاه در سال 1394 نسبت به ارزیابی سال 1393 و قدردانی از زحمات ارزشمند مدیر گزینش و کارکنان آن دفتر، برای آن‌ها آرزوی توفیق کرد.

یادآور می‌شود، بر اساس آخرین ارزیابی صورت گرفته توسط دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گزینش این دانشگاه در سال 94 نسبت به سال 93، با 21 رتبه ارتقاء، رتبه هفتم در بین هسته‌های گزینش‌ دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را کسب کرده است.

بر اساس اعلام ارزیابی صورت گرفته توسط دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بخش‌های تحقیق با 97.8 درصد و تشکیل پرونده با 95.42 درصد رتبه عالی و بخش مصاحبه با 91.03 درصد، رتبه خیلی خوب را در سال 94 کسب کرده است.