امروزدوشنبه, 23 تیر 1399 18:44

قدردانی مسئولان دانشگاه و شهرستان از معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در حاشیه مراسم افتتاحیه بخش MRI بیمارستان علامه بهلول گنابادی، به نمایندگی از مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان، با اهدا لوح تقدیر از خدمات دکتر آقاجانی در راستای طرح تحول نظام سلامت قدردانی شد.
به گزارش وب‌دا، در حاشیه مراسم افتتاحیه بخش MRI بیمارستان علامه بهلول گنابادی، با اهدا لوح سپاسی از سوی مهندس حمید بنائی نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب امام جمعه، دکتر محمدعلی نبی‌پور فرماندار و دکتر رضا احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از تلاش‌های دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و همچنین حمایت‌های ارزنده از دانشگاه علوم پزشکی گناباد تجلیل شد.
همچنین در این مراسم با اهدا لوح سپاسی از سوی دکتر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از خدمات دکتر اکبری معاون سابق دانشگاه قدردانی شد.
متن لوح تقدیر از دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شرح زیر است؛
بسمه تعالی
وَعَدَ اللّهُ الَّذِينَ آمَنُواْ وَعَمِلُواْ الصَّالِحَاتِ لَهُم مَّغْفِرَةٌ وَأَجْرٌ عَظِيمٌ
"خدا كسانى را كه ايمان آورده و كارهاى شايسته كرده‏‌اند به آمرزش و پاداشى بزرگ وعده داده است"   مائده، آیه 9
جناب آقای دکتر آقاجانی
معاون محترم درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
با سلام و احترام
اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه درمان یکی از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم بود که در مدت کوتاهی توانست علاوه بر تکریم و احترام بیشتر بیماران و همراهان آن‌ها، موجب افزایش دسترسی به خدمات سلامت، ارتقای کیفیت خدمات، افزایش رضایت‌مندی و کاهش پرداختی از جیب مردم شود، اقدامی که سال‌ها به عنوان یکی از مطالبات مقام معظم رهبری بود.
بی شک نقش موثر حضرتعالی در اجرای بی سابقه‌ترین طرح نظام سلامت که مورد تایید مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری و ملت شریف ایران قرار گرفت، بر هیچ کس پوشیده نیست.
لذا بر خود فرض می‌دانیم، به نمایندگی از مردم شریف شهرستان‌های گناباد و بجستان از خدمات صادقانه، رهنمودها و حمایت‌های ارزنده حضرتعالی در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت و کمک به ارتقای تجهیزات بیمارستانی این منطقه قدردانی نماییم. از خداوند متعال، سلامتی، سربلندی و دوام توفیقات حضرتعالی را به ملت بزرگوار ایران اسلامی مسئلت داریم.
               دکتر احمدی                  حجت الاسلام صادقی نسب                     مهندس بنائی                    دکتر نبی پور