امروزشنبه, 05 بهمن 1398 20:30

تاکید وزیر بهداشت بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه هیچ پروژه‌ای با پیشرفت 50 درصدی در حوزه بهداشت و درمان باقی نمانده است، گفت: با همکاری و تعامل مجلس نهم و دهم و ایستادگی دولت، پروژه‌های نیمه تمام به خوبی پیش رفت. _-45 به گزارش وب‌دا، دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آئین افتتاح بیمارستان 320 تختخوابی علامه بهلول گنابادی گفت: خوشحالم  که این بیمارستان در دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسید و کار رسمی خود را آغاز کرد.
وی اظهار کرد: امیدوارم آن طور که شایسته است همکاران ما و همه عزیزانی که افتخار خدمت در حوزه سلامت را دارند، در این بیمارستان و سایر بخش‌های خدمتی موفق به جلب رضایت مردم شوند که رضایت خدا هم در آن هست.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه افتخار داشتم در دوران دفاع مقدس با جمعی از همشهریان گنابادی، هم‌خدمت باشم، ابراز کرد: گناباد یکی از شهرهای خوب خراسان رضوی است و از اینکه در مسیر پیشرفت قرار دارد، خوشحالم.
دکتر هاشمی، مسأله اشتغال را یکی از مسائل مهم کشور عنوان کرد و با تاکید بر اینکه کار و اشتغال خارج از دولت ارزش دارد، افزود: باید همه مسئولان دست به دست هم بدهند و امسال در حوزه اشتغال بدون اینکه دولت روز به روز بزرگتر شود، کار تولیدی و ایجاد اشتغال کنند.
وی با تاکید بر لزوم واقع‌بینی در خصوص مسائل کشور، گفت: همه مسئولان در قوای مختلف باید منیت‌ها را کنار بگذارند و به کشور فکر کنند و با هم‌دلی و وحدت به فکر حل مشکلات باشند، چراکه در غیر این صورت مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال میسر نخواهد شد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه به رغم وجود موهبت‌ها و نعمت‌های فراوان الهی، نتوانسته‌ایم به خوبی از آن‌ها استفاده کنیم، اظهار کرد: برای حل مشکلات کشور باید توقعات مردم را متناسب با داشته‌های کشور ایجاد کنیم.
دکتر هاشمی ادامه داد: اگر بخواهیم سراغ حمایت از مصرف و تولید داخلی برویم باید جلو خیلی از ریخت و پاش‌ها و فشارها را با قاطعیت بیشتری گرفت.
وی با بیان اینکه هیچ پروژه جدیدی شروع نکردیم مگر اینکه بتوانیم با سرعت خوبی آن را به اتمام برسانیم، گفت: با همکاری و تعامل مجلس نهم و دهم و ایستادگی دولت، پروژه‌های نیمه تمام به خوبی پیش رفت.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه هیچ پروژه‌ای با پیشرفت 50 درصدی در حوزه بهداشت و درمان باقی نمانده است، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم تا پروژه‌های نیمه تمام را به اتمام برسانیم.
دکتر هاشمی اظهار امیدواری کرد با افتتاح بیمارستان علامه بهلول گنابادی، خدمات حوزه سلامت با ارتقاء بیشتری باعث افزایش رضایت‌مندی در مردم منطقه شود.