امروزدوشنبه, 07 بهمن 1398 01:02

انتقاد نماینده از نامناسب بودن راه دسترسی به بیمارستان علامه بهلول گنابادی

نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از نامناسب بودن راه دسترسی به بیمارستان علامه بهلول گنابادی، گفت: قطعا اگر همه مسئولان و شهرداری‌های گناباد، کاخک و بیدخت با هم همکاری داشتند، مشکل راه دسترسی به بیمارستان حل می‌شد و مورد انتقاد وزیر بهداشت و استاندار قرار نمی‌گرفتیم.

به گزارش وب‌دا، نماینده مردم شهرستان‌های گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در اولین جلسه شورای اداری گناباد در سال جدید، با قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی برای افتتاح پروژه ملی بیمارستان علامه بهلول گفت: متاسفم که با وجود همگرایی خوبی که بین دستگاه‌های اجرایی شهرستان وجود دارد، وضعیت جاده بلوار وحدت هنوز دچار مشکل است.
مهندس حمید بنایی افزود: مسیر نامناسب دسترسی به بیمارستان علامه بهلول گنابادی از مواردی بود که مورد انتقاد وزیر بهداشت و استاندار خراسان رضوی در مراسم افتتاح بیمارستان قرار گرفت که امیدوارم با همدلی بیشتر، هرچه سریعتر این مشکل برطرف شود.
وی با اشاره به نامگذاری امسال مقام معظم رهبری باعنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» اظهار کرد: در شرایط کنونی عدم توجه به تولید داخلی و قاچاق کالا سبب تعطیلی اکثر کارخانه‌های کشور شده است لذا مقام معظم رهبری شعار سال را بر دو محور تولید و اشتغال نام‌گذاری کردند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه ما مسئولان در حوزه اقتصاد تنها حرف می‌زنیم و مشکلات این حوزه را دور می‌زنیم درصورتی‌که باید برای رفع مشکلات اقتصادی به‌صورت مرحله‌ای تلاش و کوشش کرد.
مهندس بنایی با اشاره به مشکلات کلان اقتصادی کشور تصریح کرد: توسعه گناباد با مشارکت و همدلی تمامی مردم و مسئولان محقق می‌شود چراکه با توسعه مشارکت محور می‌توان اقدامی برای شهرستان انجام داد.
 وی به نقش بانک‌ها در تحقق شعار سال اشاره و افزود: علی‌رغم اینکه مشکلات خود بانک‌ها زیاد است اما مشکلاتی که بانک‌ها برای مردم ایجاد کرده‌اند، بیشتر است.
 مهندس بنایی، انتخابات اردیبهشت‌ماه را نمایش حضور حداکثری مردم و اقتدار ملی به جهان عنوان و تصریح کرد: نامزدهای شوراهای اسلامی شهری و روستای در ایام تبلیغات انتخابات خیلی قول به مردم ندهند چون نمی‌توانند به وعده‌های خودشان عمل کنند.