امروزدوشنبه, 07 بهمن 1398 01:10

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز خبرنگار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، روز خبرنگار را به خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان‌های گناباد و بجستان تبریک گفت.


به گزارش وب‌دا، متن پیام تبریک دکتر رضا احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد به این شرح است؛

به نام یگانه هستی بخش
دولت تدبیر و امید با قراردادن حوزه سلامت در اولویت های اصلی خود و اجرای طرح تحول نظام سلامت، اقدامات ارزنده و مهمی در سراسر کشور انجام داد که نمونه‌های آن را می‌توان در شهرستان‌های گناباد و بجستان نیز به خوبی مشاهده کرد؛ از کم شدن پرداختی از جیب بیماران بستری و سرپایی، حمایت از بیماران صعب العلاج، تحولات بزرگ در عرصه بهداشت، درمان و آموزش تا اقدامات عمرانی و درمانی گسترده که در این چهار سال رخ داد. اما با وجود تمام این اقدامات که برخی از آنها در ادوار گذشته بی نظیر است، هنوز تا رسیدن به سرمنزل مقصود که همانا دستیابی به بالاترین سطح سلامت جامعه در ابعاد مختلف است، فاصله داریم.
نیل به این هدف، نیازمند مشارکت همگانی مردم و مسولان است و بی شک خبرنگاران از یک سو با رصد فضای جامعه و انتقال آن به دست اندرکاران عرصه سلامت و از سوی دیگر با انتقال دستاوردهای این حوزه مهم به جامعه، نقشی سترگ و اثرگزار در این میان دارند.
بر خود لازم می‌دانم تا با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران معزز و اصحاب محترم رسانه شهرستان‌های گناباد و بجستان که در طول اجرای طرح تحول نظام سلامت با تهیه گزارش‌های میدانی از دستاوردهای حوزه سلامت ، با نقد منصفانه و راه‌گشا و انعکاس اخبار و رویدادهای دانشگاه، یاری‌گر ما بوده‌اند، قدردانی نمایم.
                                                                          دکتر رضا احمدی
                                                               رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد