امروزیکشنبه, 06 بهمن 1398 23:34

مراسم تجلیل از پزشکان نمونه سال 96 برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز پزشک و تجلیل از پزشکان نمونه شهرستان‌های گناباد و بجستان با حضور پزشکان و خانواده‌های آنها و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد.

                                                                            برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

به گزارش وب‌دا، مراسم گرامیداشت روز پزشک و تجلیل از پزشکان نمونه شهرستان‌های گناباد و بجستان با حضور پزشکان و خانواده‌های آنها و جمعی از مسئولان در سالن همایش‌های کوثر پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
در این مراسم که جمعی از پزشکان گنابادی مقیم مشهد، امام جمعه و رئیس دانشگاه حضور داشتند، با اهدا لوح تقدیر و هدیه از سوی دکتر احمدی رئیس دانشگاه از دکتر فرهنگ سلطانی، متخصص داخلی، فوق تخصص روماتولوژی و استادیار دانشگاه، دکتر رضا علمی مهر، متخصص اورولوژی و استادیار دانشگاه، دکتر جواد صادقی نسب، متخصص اطفال، خانم دکتر اعظم السادات محمودیان، متخصص زنان و زایمان و استادیار دانشگاه، خانم دکتر راحله درفشی، متخصص کودکان و نوزادان و استادیار دانشگاه، خانم دکتر بتول بیرجندی، متخصص بیماری های داخلی و خانم دکتر فرح علیزاده و دکتر احمدرضا توسلی از پزشکان عمومی به عنوان پزشکان نمونه دانشگاه تجلیل شد.
در ادامه این مراسم با اهدا تندیس، لوح سپاس و هدیه از دکتر سیامک سعیدی اول نوقابی، دکتر مطهره بی‌تقصیر فدافن، دکتر فرح‌ناز رمضانی، دکتر عالمه دوستدار، دکتر سید فرزام میر چراغی، دکتر علیرضا محمودآبادی، دکتر محمدصالح سلطان‌خواه، دکتر عبدالجواد خواجوی‌مقدم، دکتر بتول بیرجندی به عنوان پزشکان نمونه نظام پزشکی شهرستان‌های گناباد و بجستان قدردانی شد.                      
همچنین از سوی نظام پزشکی شهرستان‌های گناباد و بجستان با اهدا لوح تقدیر، تندیس و هدیه از دکتر مهدی کریمی نوقابی به عنوان داروساز نمونه، دکترمحسن دانا ، دندانپزشک نمونه، زهرا مرتضوی مامای نمونه و زهرا صلاحی، لیسانسیه پروانه‌دار نمونه تجلیل شد.