امروزسه شنبه, 08 بهمن 1398 10:11

دکتر احمدی: شغلی که داریم، یک نوع امانت است و باید سعی کنیم تا آن را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانیم.

Dr-Ghadirدکتر احمدی در مراسم تقدیر از کارکنان نمونه دانشگاه و جشن عید غدیر گفت: کار و شغلی که برعهده داریم، یک نوع امانت در دست ماست و باید سعی کنیم تا آن را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانیم.
به گزارش وبدا، رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در این مراسم با تبریک اعیاد ذی الحجه بویژه اعیاد قربان و غدیر گفت: وقتی پیشنهاد برگزاری جشن عید غیدیر از طرف معاونت فرهنگی و دانشجویی مطرح شد، پیشنهاد دادم تا مراسم تقدیر از کارمندان نمونه دانشگاه نیز در این مراسم باشد تا هم کارمندان نمونه در حضور خانواده تقدیر شوند و هم از همراهی خانواده های پرسنل محترم دانشگاه در مهیا نمودن شرایط مناسب برای انجام خدمت شایسته تر پرسنل خدوم دانشگاه قدردانی نمایم.
وی سپس با اشاره به گستردگی خدمات دانشگاه گفت: از دورترین روستاهای تحت پوشش در ابوالخارن بجستان و رحمت آباد در گناباد، مردم تحت پوشش خدمات دانشگاه در حوزه های مختلف، بویژه خدمات مرتبط با ارتقاء سطح سلامت هستند که این خدمات توسط 1500 کارمند پرتلاش دانشگاه ارائه می شود.
دکتر احمدی تاکید کرد: هرچقدر که تلاش کنیم، باز هم مردم حق دارند از خدمات بیشتری بهره مند شوند و باید همه ما سعی کنیم تا با توجه جدی به خواسته های مردم، آن ها را محقق سازیم.
رئیس دانشگاه افزود: در کنار ارائه خدمات همواره باید حسن خلق و رعایت اخلاق اداری در برابر خواسته های مراجعین را به عنوان دو اصل مهم به کار گرفت به گونه ای که مردم احساس کنند که خدمت به آنها با اشتیاق و علاقه انجام می شود نه با منت و بی احترامی و حتی اگر گاهی در پرداخت مطالبات هم تاخیری بوجود آمد، نباید در انگیزه خدمت رسانی ما خللی ایجاد شود.
دکتر احمدی سپس به برخی از دستاوردهای  دانشگاه اشاره کرد و گفت: توفیقات زیادی در معاونت های هفت گانه دانشگاه کسب کرده ایم که این موفقیت ها مرهون تلاش یکایک کارمندان خدوم دانشگاه است که از تلاش های همه کارکنان و همراهی خانواده های محترمشان قدردانی می نمایم.
وی افزود: البته کارمندان هم انتظاراتی از مسئولین دانشگاه دارند که تلاش کرده ایم تا حد امکان در جهت تحقق آن ها قدم برداریم.
رئیس دانشگاه اظهار داشت: یکی از مهمترین این خواسته ها وضعیت نیروی انسانی است که در جهت افزایش انگیزه پرسنل، توانستیم بعد از 22 سال و با پیگیری های فراوان، تاپ چارت جدید دانشگاه را با هفت معاونت به تصویب برسانیم که نقش موثری در جذب نیرو و افزایش رضایت مندی پرسنل خواهد داشت.
دکتر احمدی توجه ویژه به مسائل رفاهی پرسنل را دیگر اقدام دانشگاه برای افزایش رضایت مندی پرسنل برشمرد و گفت: تقدیم سبدهای کالا در نوروز و ماه مبارک رمضان، هدیه روز کارمند، هدیه روز تولد، برگزاری اردوهای تفریحی به مقصد اصفهان، ساری و شهرکرد، اجاره دو واحد ویلا در شمال برای ایام تابستان، کارت رفاهی کمک هزینه سفر، برنامه های ورزشی کارمندان و کلاس های اوقات فراغت برای فرزندان پرسنل از جمله برنامه ها و اقداماتی است که در یک سال گذشته انجام شد که قدردانی و تشکری که پرسنل ابراز داشته اند، نشانه رضایت مندی این عزیزان از اقدامات ذکر شده است.
وی در پایان گفت: تمامی پرسنل دانشگاه نمونه هستند اما به صورت نمادین از واحدهای مختلفی که روز خاصی در تقویم ندارند، در این مراسم تقدیر می شود.
شایان ذکر است در پایان این مراسم  18 نفر از پرسنل نمونه دانشگاه مورد تجلیل قرار گرفتند. 102941