امروزسه شنبه, 08 بهمن 1398 06:51

دیدار نوروزی دکتر باذلی در بیمارستان علامه بهلول گنابادی

Dr Bazeli-Bimarestan رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور در بیمارستان علامه بهلول گنابادی، با رئیس و جمعی از مدیران، سرپرستاران و کارکنان بخش‌های مختلف این بیمارستان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

 به گزارش وب‌دا، دکتر باذلی رئیس دانشگاه در این دیدار که معاون درمان، رئیس اداره نظارت بر درمان، مدیر حراست، مدیر پرستاری و رئیس دفتر ریاست دانشگاه نیز حضور داشتند، از تلاش‌ها و فعالیت‌های رئیس، مدیران، کادر درمانی و پرسنل بخش‌های مختلف بیمارستان علامه بهلول گنابادی در راستای خدمت‌رسانی به بیماران در طی سال گذشته و بویژه در ایام تعطیلات نوروزی قدردانی کرد.
وی افزود: دوری از خانواده در ایام تعطیلات نوروزی و افزایش تعداد مراجعان به بیمارستان به ویژه بخش اورژانس در این ایام، فشار کاری بیشتر و زحمت مضاعفی را به کادر درمانی و پرسنل بیمارستان تحمیل می‌کند که خدمات شما در این شرایط شایسته سپاسگزاری و قدرشناسی است.
رئیس دانشگاه با اشاره به وجود مشکلات مالی در سال گذشته، اظهار کرد: در 5 ماه پایانی سال که مسئولیت دانشگاه را پذیرفتم، تلاش کردم که تا پایان سال بتوانیم بخش از مطالبات پرسنلی را پرداخت کنیم که خوشبختانه این امر محقق شد.
دکتر باذلی با اشاره به اهمیت ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به مراجعین بیمارستان، اظهار امیدواری کرد که در سال جدید بتوانیم سرعت بیشتری در پرداخت مطالبات پرسنلی به ویژه در بیمارستان‌ها داشته باشیم.
وی به فعالیت‌های عمرانی در دست اقدام به ویژه در حوزه درمانی اشاره و تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک با افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان کلینیک تخصصی در مجاورت بیمارستان علامه بهلول، درمانگاه بیمارستان به این کلینیک منتقل خواهد شد تا در فضای مناسب‌تری به مراجعین ارائه خدمت شود.
دکتر مشاری معاون درمان دانشگاه هم در این جلسه با تبریک سال جدید، از زحمات کادر درمانی و پرسنل بیمارستان در ایام تعطیلات نوروزی قدردانی کرد.
دکتر صاحبان‌ملکی رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی هم در ابتدای این دیدار، ضمن تشکر از حضور رئیس دانشگاه و خداقوت به کادر درمانی و پرسنل بیمارستان، گزارش مختصری از فعالیت‌های انجام شده در ایام تعطیلات نوروزی ارائه کرد.
وی افزود: استفاده از پزشکان متخصص طب اورژانس از اقدامات موثر امسال در بخش اورژانس بیمارستان بود که توانست زمینه افزایش رضایت‌مندی را فراهم کند.
رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی از دکتر باذلی ریاست دانشگاه که با پرداخت بخشی از مطالبات همکاران موجب افزایش انگیزه و دلگرمی آنها شد، سپاسگزاری کرد.
دکتر صاحبان‌ملکی، افزایش تخت‌های آی.سی.یو و تقویت بخش دیالیز بیمارستان با کمک بخش خصوصی را از جمله برنامه‌های امسال بیمارستان عنوان کرد.Didar Norozi-Bimarestan

جهت مشاهده تصاویر این دیدار کلیک کنید