امروزشنبه, 17 خرداد 1399 19:27

پیام تسلیت دانشگاه در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

انا لله و انا الیه راجعون
شهادت هنر مردان خداست. امام خمینی (ره)

بار دیگر به دست تقدیر الهی دروازه رفیع شهادت به روی یکی دیگر از پرورش یافتگان مکتب حسینی (ع) و برجستگان مدرسه عشق خمینی (ره) باز شد و شهید سرفراز "سردار قاسم سلیمانی" را در آغوش خود کشید.
شهیدی که الگوی جهاد و مقاومت و مظهر اخلاص و ایمان و تواضع بود. کسی که شنیدن نامش لرزه بر اندام دیوصفتان و جنایتکاران می انداخت و چهره مستضعفان را متبسم و امیدوار می ساخت.
سردار قاسم سلیمانی را کمتر کسی است که نشناسد، و آنچه گرمای محبت او را در قلب مردم شعله ور ساخته بود شجاعت، دلاوری، توجه به مستضعفین و ستمدیدگان و مقابله با مستکبران بود.
حال که خون این شهید سعید در یکی از بهترین روزها (جمعه) و ایام نزدیک به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بدست جنایتکارترین دولت جهان یعنی آمریکای خونخوار بر زمین ریخته شد، به فضل الهی باعث بارورتر شدن درخت تنومند مقاومت خواهد شد.
شهادت شهید سردار قاسم سلیمانی گرچه قلبهايمان را پر از غم و اندوه كرد، لکن بغض و كينه مان را نسبت به استكبار جهاني و ايادي داخلي و خارجيش  صدچندان نمود.
 شهادت اين سردار رشيد را به پيشگاه امام زمان(عج)، رهبر معظم انقلاب و ملت قهرمان ایران اسلامی تبريك و تسليت عرض نموده و آرزو میکنیم مسیر مقاومت همچنان ادامه یابد؛ ان شاءالله.