امروزچهارشنبه, 01 بهمن 1399 09:49

پیام‌های تسلیت به مناسبت درگذشت سید عباس سجادی

نهادها، سازمان‌ها و شخصیت‌های مختلف در پیام‌های جداگانه‌ای، درگذشت پرستار مدافع سلامت، سید عباس سجادی را تسلیت گفتند.


به گزارش وب‌دا، متن پیام‌های تسلیت به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت مدافع سلامت، سید عباس سجادی پرستارفداکار بیمارستان علامه بهلول گنابادی شهرستان گناباد را که در راه خدمت رسانی و مراقبت از بیماران کوید19، جان به جان آفرین تسلیم کردند را به جامعه پرستاری و به ویژه خانواده محترم آن درگذشتگان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این عزیزسفر کرده، غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسالت می‌نماییم.
بی‌شک نام و یاد این شهیدان حوزه سلامت، برای همیشه جاودانه خواهد ماند و تلاش خالصانه این عزیزان تا ابد در ذهن همگان نقش خواهد بست.

سازمان نظام پرستاری

..................................................................................

باسمه تعالی
إِنَّا للهِ وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

درگذشت مرحوم سید عباس سجادی موجب تأسف و تأثر گردید، ما جمعی از کارکنان دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به خانواده آن مرحوم بالخصوص همسر و فرزندان ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند منّان برای آن مرحوم عُلوّ درجات و محشور شدن با ائمه معصومین(صلوات الله علیهم اجمعین) و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل را خواستاریم.

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه

............................................................................


انا لله و انا الیه راجعون
خبر ناگوار آسمانی شدن اولین عضو از خانواده مدافعان سلامت دانشگاه علوم پزشکی، پرستار فداکار بخش اورژانس بیمارستان علامه بهلول گنابادی "مرحوم سید عباس سجادی" که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا به این بیماری مبتلا شد و در همین راه به خیل همرزمان مدافع سلامت پیوست، موجب تأثر و تألم گردید.
یاد و خاطره تلاش‌های مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر این پرستار ایثارگر که در کنار همکاران خود شبانه‌روز برای نجات جان بیماران تلاش کرد، همواره در قلب مردم این مرز و بوم باقی خواهد ماند.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم، فقدان اندوه‌بار ایشان را به بازماندگان، دوستان، همکاران و جامعه بزرگ و فرهیخته کادر درمان شهرستان تسلیت عرض کرده، برای ایشان غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

محمد صفایی
نماینده مردم شریف گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی

.......................................................................................

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنّا للّه وَ اِنّا اِلَیْهِ راجِعوُن


  خبر ناگوار درگذشت شهادت گونه همکار عزیزمان شادروان سید عباس سجادی، پرستار سخت‌کوش بخش اورژانس بیمارستان علامه بهلول گنابادی، موجب تأثر همگان گردید.
  مجاهدت و تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت که با تحمل سختی و ایثار، خطرات را به جان خریده و با از خود گذشتگی  به میدان مبارزه با ویروس کرونا و کمک به بیماران آمده اند، ستودنی است.
 با نهایت تاسف و تأثر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان جناب آقای سید عباس سجادی را به خانواده محترم آن مرحوم و کلیه همکاران به ویژه جامعه پرستاری تسلیت عرض نموده ، از خداوند بزرگ برای آن سفر کرده غفران واسعه الهی و برای کلیه بازماندگان محترم صبری جمیل و اجری جزیل را مسئلت می نماییم.
روحش شاد و یادش گرامی باد.


دکتر جلیل مشاری
معاون درمان دانشگاه

........................................................................................


انالله و انا الیه راجعون
 یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و خستگی‌ناپذیر این پرستار ایثارگر که در کنار همکاران خود شبانه‌روز برای نجات جان بیماران مبتلا به کرونا تلاش کرد، همواره در یادها خواهد ماند.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحوم سید عباس سجادی ، فقدان اندوه‌بار ایشان را به بازماندگان، دوستان، همکاران و جامعه بزرگ و فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی گناباد تسلیت می‌گویم و برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه الهی را آرزومندم.

سعید محرابی
رئیس بیمارستان علامه بهلول گنابادی

..........................................................................................


انالله وانا الیه راجعون
خبر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان زنده‌یاد سید عباس سجادی پرستار بخش اورژانس بیمارستان علامه بهلول گنابادی که پس از پایان شیفت کاری و در منزل اتفاق افتاد، جامعه پرستاری گناباد را در غم و اندوه فرو برد. بی شک تلاشها و زحمات ایشان در ایام کرونا برهیچ کس پوشیده نیست ، لذا نظام پرستاری شهرستانهای گناباد و بجستان عروج شهادت گونه ایشان را به جامعه بزرگ پرستاری کشور و جامعه پرستاری گناباد و بجستان و همچنین خانواده محترم ایشان تسلیت گفته و برای همکار عزیزمان از درگاه خداوند متعال علو درجات و برای خانواده محترم ایشان صبر طلب می‌کنیم.
روحش شاد و یادش گرامی


روابط عمومی نظام پرستاری شهرستانهای گناباد و بجستان

..................................................................................

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر عروج آسمانی مدافع سلامت و همکار پر تلاش در راه خدمت رسانی و مراقبت از سلامت مردم، که جان به جان آفرین تسلیم کرد را به جامعه بزرگ نظام سلامت ،همکاران بیمارستان علامه بهلول، اورژانس ١١۵ و همکاران محترم  دانشگاه علوم پزشکی گناباد به ویژه خانواده‌های محترم آن شهید تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای بازماندگان گرانقدر صبر و شکیبایی در تحمل این مصیبت مسئلت می‌نمایم و برای این پرستار والا مقام علو درجات را از خداوند متعال خواستارم.
روحشان شاد و یادشان گرامی

دکتر امین زمانی
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه

.........................................................................................

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت پرستار فداکار و مدافع سلامت، آقای سید عباس سجادی موجب تألم و تأثر گردید.
تلاش صادقانه و ایثارگونه ایشان در خدمت به بیماران و حضور در صف اول دفاع از مردم در برابر ویروس منحوس کرونا، قطعاً به‌عنوان باقیات‌صالحات برای ایشان و افتخاری بزرگ برای خانواده دانشگاه علوم پزشکی گناباد خواهد بود.
این‌جانب با تسلیت فقدان این عزیز بزرگوار به خانواده معززشان و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی گناباد، از خداوند متعال خواستارم ایشان را بر سر سفره پرستار بزرگ دشت کربلا، حضرت زینب کبری سلام‌الله علیها متنعم بفرماید و به همه بازماندگانش صبر و اجر عنایت بفرماید.

مصباح
مدیر خدمات پرستاری دانشگاه