امروزپنج شنبه, 02 ارديبهشت 1400 19:09

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال 1400

دکتر جواد باذلی، با صدور پیامی ضمن تبریک آغاز سال جدید، از تلاش مدافعان سلامت در مقابله با کرونا قدردانی کرد. DrBazeliPayam

به گزاش وب‌دا متن این پیام به این شرح است:
به نام خدا
سال 1399 را در حالی به پایان می رسانیم که دنیا همچنان درگیر میهمان ناخوانده و منحوس کرونا است که زندگی همه را دچار تغییرات اجباری و مصائب بی شمار کرد.
در این میان مدافعان سلامت بواسطه وظیفه خطیر و ارزشمندی که برای حفظ سلامت مردم بر عهده دارند، سختی‌های مضاعفی را متحمل شدند که این تلاش و ایثار به عنوان سند افتخاری از حوزه سلامت، به نیکی در تاریخ جاودانه خواهد ماند.
هرچند که وصف ایثار مدافعان سلامت در زبان نمی‌گنجد و یقین دارم که نزد خدای متعال از اجری عظیم برخوردار است، اما در طلیعه سال جدید به سهم خود، خاضعانه از تلاش ارزنده و خستگی‌ناپذیر این عزیزان بویژه همکاران خوبم در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد که علاوه بر مقابله با کووید ۱۹ در عرصه‌های مختلف نیز بی‌وقفه تلاش نمودند، قدردانی و یاد همه شهدای مدافع سلامت و همچنین همکار فقیدمان، پرستار مدافع سلامت شادروان سید عباس سجادی را گرامی می‌دارم.
همچنین لازم می دانم مراتب قدردانی خود را از شهروندان عزیزی که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، به حفظ سلامت خود و جامعه کمک نمودند و مسئولانه در برابر این بیماری به مدافعان سلامت یاری رساندند و نیز مدیران و مسئولین ارجمند در وزارت بهداشت، ائمه جمعه محترم، نماینده گرامی و اعضای محترم ستاد کرونا در شهرستان‌های گناباد و بجستان که همراه حوزه سلامت هستند، ابراز نمایم.
امیدوارم شهروندان محترم در ایام نوروز، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از سفر و دورهمی‌ها، سین سلامت را بر سفره هفت سین خود مهمان نمایند و حافظ این نعمت ارزشمند باشند.
در پایان با تبریک سال جدید و اعیاد خجسته شعبانیه، ضمن طلب غفران الهی برای همه درگذشتگان، از درگاه خداوند متعال، سالی سرشار از سعادت، سلامت و سربلندی برای همگان آرزومندم.

دکتر جواد باذلی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد