امروزدوشنبه, 29 دی 1399 05:14

خدمت به محرومان توفیق پروردگار متعال به بندگانش است

مدیر بنیاد خیریه نورآوران سلامت گفت: حضور این خیریه در مناطق محروم برای درمان و ارتقا سلامت نیازمندان، توفیق و رحمت خداوند متعال است که نصیب جمعی از پزشکان متخصص شده است.
به گزارش وب‌دا، مدیر بنیاد خیریه نورآوران سلامت کشور گفت: این بنیاد به همت جمعی از جهادگران از سال 1385 شکل گرفت اما کار اجرایی آن از سال 89 آغاز شد.
دکتر حسنی از حضور این خیریه در مناطق محروم به عنوان یک حرکت جهادی با نگاه و نگرشی نو یاد کرد و افزود: خوشبختانه کانکس‌های سیار جراحی، چشم‌پزشکی و دندان‌پزشکی این بنیاد به همت متخصصان داخلی طراحی و تولید شده و آمادگی داریم این تکنولوژی را به هر گروه درمانی خیری که بخواهد به نیازمندان ارائه خدمت کند منتقل و در اختیار آنان قرار دهیم. وی با اشاره به اینکه این خیریه کار خود را با سه دندانپزشک و پنج چشم‌پزشک آغاز نمود، اضهار داشت: هم اکنون چهارصد متخصص از سراسر کشور با این بنیاد خیریه همکاری می‌کنند. وی با بیان اینکه در جراحی و درمان بیماران از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده می‌شود، تصریح کرد: خدمات ارائه شده در این اکیپ‌های سایر با کیفیت بالا و در حد اعلاء به صورت کاملا رایگان به روستائیان نیازمند و محرومان ارائه می‌شود. دکتر حسنی خاطرنشان کرد: تا کنون در ده استان مختلف خدمات درمانی این اکیپ‌های سیار ارائه شده است.