امروزجمعه, 27 دی 1398 16:34

نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد

در گرامیداشت 27 آذر، روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه های شهرستان گناباد، در تالار دکتر قهرمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.hamandishi-hoze

ادامه مطلب...

تجلیل امام جمعه گناباد از فعالان قرآنی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی

همزمان با 18 تا 24 آبان‌ماه که به نام هفته قرآن و عترت در دانشگاه‌ها نامگذاری شده است، امام جمعه گناباد از فعالان قرآنی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این شهرستان قدردانی کرد.

ادامه مطلب...

قرآن کریم بهترین سنگر در مقابل تهاجمات فرهنگی و فتنه‌ها است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در دیدار با اعضای شورای قرآنی گفت: قرآن کریم بهترین سنگر در مقابل تهاجمات فرهنگی و فتنه‌ها است.

حمایت دانشگاه از دانشجویان و پرسنل شرکت کننده در مراسم پیاده‌روی اربعین

در جلسه ستاد اربعین دانشگاه، بر تسهیل نمودن شرایط برای حضور دانشجویان و پرسنل علاقه‌مند به شرکت در راهپیمایی اربعین تاکید شد.

ادامه مطلب...

چهاردهمین اردوی جهادی گروه رد پای یار در روستای روشناوند برگزار شد

چهاردهمین سفر سالیانه گروه جهادی ردپای یار دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه با حضور جمعی از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه در روستای روشناوند برگزار شد.

ادامه مطلب...

آغاز به کار سیزدهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی گناباد

سیزدهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور اساتید برجسته کشوری در مشهد آغاز به کار کرد.

ادامه مطلب...

بهره‌مندی اهالی روستای نوده‌پشنگ از خدمات جهادگران سلامت

مسئول مؤسسه فرهنگی ـ جهادی دانشجویی رد پای یار گناباد گفت: در گرامیداشت دهه کرامت، بیش از ۴۰۰ نفر از مردم روستای نوده‌پشنگ در قالب اردوی جهادی «رد پای یار» از خدمات جهادگران سلامت بهره‌مند شدند.

ادامه مطلب...