امروزسه شنبه, 14 مرداد 1399 21:26

کارهای فردی وگروهی را برای خدا انجام دهیم

معاون آموزشی و پژوهشی اساتید گروه معارف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی گفت: کارهای فردی وگروهی را برای خدا انجام دهیم.

ادامه مطلب...

انقلاب اسلامی، یادگار حضرت امام (ره) و شهدا، با پرچم داری مقام معظم رهبری است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: هدف اصلی حضرت امام (ره) از انقلاب اسلامی مبارزه با رژیم وابسته ستم شاهی و روی کارآوردن نظام الهی و ارزشهای دینی بود که در این رابطه به پیروزی‌های بزرگی رسید.

ادامه مطلب...

نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد

در گرامیداشت 27 آذر، روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه های شهرستان گناباد، در تالار دکتر قهرمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.hamandishi-hoze

ادامه مطلب...

تجلیل امام جمعه گناباد از فعالان قرآنی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی

همزمان با 18 تا 24 آبان‌ماه که به نام هفته قرآن و عترت در دانشگاه‌ها نامگذاری شده است، امام جمعه گناباد از فعالان قرآنی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این شهرستان قدردانی کرد.

ادامه مطلب...

قرآن کریم بهترین سنگر در مقابل تهاجمات فرهنگی و فتنه‌ها است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در دیدار با اعضای شورای قرآنی گفت: قرآن کریم بهترین سنگر در مقابل تهاجمات فرهنگی و فتنه‌ها است.

حمایت دانشگاه از دانشجویان و پرسنل شرکت کننده در مراسم پیاده‌روی اربعین

در جلسه ستاد اربعین دانشگاه، بر تسهیل نمودن شرایط برای حضور دانشجویان و پرسنل علاقه‌مند به شرکت در راهپیمایی اربعین تاکید شد.

ادامه مطلب...

چهاردهمین اردوی جهادی گروه رد پای یار در روستای روشناوند برگزار شد

چهاردهمین سفر سالیانه گروه جهادی ردپای یار دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه با حضور جمعی از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه در روستای روشناوند برگزار شد.

ادامه مطلب...