امروزشنبه, 03 آبان 1399 00:50

برگزاری چهاردهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی گناباد

چهاردهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به صورت مجازی برگزار شد.

ادامه مطلب...

طرح «خادمیاران سلامت» در گناباد اجرایی می‌شود

امام جمعه شهرستان و مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: طرح «خادمیاران سلامت» برای نخستین بار با استفاده از ظرفیت های مردمی در گناباد اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...

حضور جوانان در آیین‌های عزاداری محرم، پرشور و باشکوه بود

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: حضور جوانان در آیین‌های عزاداری محرم، پرشور، باشکوه و خارج از تصور بود.

ادامه مطلب...

توزیع بیش از دو هزار پرس غذای گرم در قالب طرح اطعام مومنانه، همت دانشگاهیانه

 همزمان با عید سعید غدیر خم، به همت مؤسسه خیریه همای رحمت در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، بیش از 2000 پرس غذای گرم، پخت و در بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

2000

ادامه مطلب...

کارهای فردی وگروهی را برای خدا انجام دهیم

معاون آموزشی و پژوهشی اساتید گروه معارف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی گفت: کارهای فردی وگروهی را برای خدا انجام دهیم.

ادامه مطلب...

انقلاب اسلامی، یادگار حضرت امام (ره) و شهدا، با پرچم داری مقام معظم رهبری است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: هدف اصلی حضرت امام (ره) از انقلاب اسلامی مبارزه با رژیم وابسته ستم شاهی و روی کارآوردن نظام الهی و ارزشهای دینی بود که در این رابطه به پیروزی‌های بزرگی رسید.

ادامه مطلب...

نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد

در گرامیداشت 27 آذر، روز وحدت حوزه و دانشگاه، نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه با حضور جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه های شهرستان گناباد، در تالار دکتر قهرمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.hamandishi-hoze

ادامه مطلب...