امروزپنج شنبه, 08 خرداد 1399 08:51

آیین تجلیل از خادمان مهدی(عج) و خادم الشهدا دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

به گزارش وب‌دا، این مراسم با حضور حجت‌الاسلام صادقی‌نسب، مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه، مدیر اجرایی دفتر نهاد رهبری، کارشناس فرهنگی کانون‌ها و جمعی از دانشجویان فعال، کانون مراسم و نماز که در مراسم‌های مذهبی مسجد پیامبر اعظم(ص) این دانشگاه در قالب طرح خادمان مهدی(عج) همکاری و مساعدت دارند، برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام صادقی‌نسب ضمن اشاره به آیه قرآن که می‌فرماید :« هر کس در کار نيکی ميانجی شود و زمینه سازی و بستر لازم را فراهم کند، برای او نیز پاداش خواهد بود و او را از آن نصيبی است» گفت: مقدمه هر واجب، واجب است و وقتی که نماز از واجبات دین است، مقدمه سازی و بستر‌سازی مناسب برای هر چه با شکوه برگزار شدن این فریضه الهی، نیز واجب می شود.
حجت الاسلام صادقی نسب ابراز کرد: شما دانشجویان و فعالان عرصه فرهنگی و مذهبی که با تلاش، اخلاص و اهتمام خود فضاهای معنوی دانشگاه را معطر کرده و مقدمات یک واجب بزرگ را فراهم می کنید، در پاداش و ثواب کسانی که این فریضه الهی را انجام می دهند، شریک هستید.
در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام صادقی‌نسب، با اهدا تابلو قرآنی و لوح سپاس از تلاش دانشجویان فعال فرهنگی، مذهبی خادمان مهدی(عج) و خادم الشهدا تقدیر کردند.