امروزپنج شنبه, 08 خرداد 1399 09:50

مشارکت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی در برگزاری نماز جمعه گناباد

دانشجویان فعال بسیج دانشجویی و مجموعه های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی، در برگزاری نمازجمعه این هفته شهرستان گناباد مشارکت کردند. IMG 1854

به گزارش وبدا، مدیر اجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: در پی توصیه رهبر معظم انقلاب در دیدار رمضانیه امسال به دانشجویان مبنی بر سخنرانی نمایندگان تشکل ها در  پیش از خطبه های نماز جمعه، فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه  و دبیر کانون مراسم و نماز دانشگاه به نمایندگی از تشکل ها و مجموعه های فرهنگی دانشجویی به ایراد سخنرانی پرداخت.
مهندس جواد باقری افزود: به پیشنهاد دانشگاه و با همکاری و مساعدت  ستاد برگزاری نماز جمعه، برای اولین بار در گناباد دانشجویان علاوه بر بیان دیدگاه ها در خطبه های پیش از نماز، بخشی از امورات اجرایی نماز جمعه این هفته را نیز بر عهده گرفتند.
وی گفت: اقامه اذان، مکبری، تهیه و توزیع پمفلت های فرهنگی، انتظامات مراسم و  پذیرایی از نمازگزاران از جمله این فعالیت ها بود.
باقری افزود: با توجه به اعلام رضایت امام جمعه محترم شهرستان، حمایت ریاست دانشگاه و استقبال دانشجویان، برای تداوم این حرکت برنامه ریزی های لازم انجام خواهد شد

namaz.