امروزپنج شنبه, 08 خرداد 1399 10:09

برگزاری اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

مسوول اجرايي نهاد نمايندگي رهبري در دانشگاه علوم پزشكي گناباد گفت: اردوي جهادي دانشجويي از 20 الی 28 شهریور ماه در مناطق روستايي و محروم اين شهرستان برگزار می‌شود.
به گزارش وب‌دا، مسوول اجرايي نهاد رهبري در دانشگاه علوم پزشكي گناباد و مسئول گروه جهادی ردپای یار گفت: این اردو همچون سالهای گذشته با حضور 40 دانشجوي پسر و 20 دانشجوي دختر از دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي گناباد و دانشگاه‌هاي سراسر كشور به مدت 8 روز برگزار می‌شود.
مهندس جواد باقري با اشاره به اینکه در این اردو خدمات عمراني، بهداشتي، درماني، آموزشي، فرهنگي و دینی به افراد نيازمند روستاهای محروم منطقه کاخک ارائه مي شود، افزود: دانشجویان شرکت کننده در این اردو خدمات خود را در روستاهاي مرغش، کلاته شیخی، کلات، استاد و سنو از توابع بخش کاخک شهرستان گناباد ارائه خواهند کرد.
وی با بیان اینکه خدمات بينايي سنجي، شنوايي سنجي و ویزیت رایگان از جمله خدمات بهداشتی درمانی است كه در اين اردو به افراد نيازمند به صورت رايگان ارائه مي شود، اظهار داشت: برگزاری کلاسهای فنی و حرفه ای و امداد و نجات در بخش آموزشی و پروژه های ساخت مسجد و خانه عالم در روستای کلاته شیخی و خانه عالم روستای مرغش از مهمترین فعالیت‌های بخش عمرانی می باشد. وی افزود: اين ششمین مسافرت جهادي سالانه دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي گناباد و پانزدهمین سفر جهادی است كه در مناطق روستايي و محروم شهرستان با حمايت‌های ریاست دانشگاه، اعضاء هیات رئیسه و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و ادارات و نهادهای شهرستان گناباد انجام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد:آیین افتتاحییه اردوی جهادی ردپای یار، ساعت 30/18 چهارشنبه 20 شهریور ماه در محل بقعه متبرکه امامزاده سلطان محمدعابد (ع) برگزار می شود.