امروزجمعه, 04 تیر 1400 09:11

کارهای فردی وگروهی را برای خدا انجام دهیم

معاون آموزشی و پژوهشی اساتید گروه معارف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی گفت: کارهای فردی وگروهی را برای خدا انجام دهیم.


به گزارش وب‌دا، حجت‌الاسلام اسدی این مطلب را در هم‌اندیشی اساتید که با عنوان گفتمان انقلاب در سالن ابن‌سینا برگزار شد، عنوان کرد و افزود: اگر ما بتوانیم یک نفر را به سمت بندگی خدا سوق دهیم، خداوند خیر دنیا و آخرت را به ما عطا می‌کند.
وی با بیان اینکه اگر با اطمینان به وعده الهی، برای خدا کار کنیم، خداوند متعال در کارها کمکمان می‌کند، گفت:  باید مدیریت و روحیه جهادی و فرهنگ‌ مذهبی و عام‌المنفعه را سرلوحه‌ کار خود قرار دهیم و همه را به مشارکت در این امور دعوت نماییم.
حجت‌الاسلام اسدی در ادامه به تشریح گفتمان انقلاب اسلامی پرداخت و افزود: در دهه‌ پنجاه، بعضی از روشنفکران با تفکرات کمونیستی دنبال حملات مسلحانه بودند و اظهار می‌کردند دین مردم را به سکون سوق می‌دهد و گروه دیگری با افکار لیبرالیستی به دنبال آزادی‌های مطلق بودند و حضرت امام(ره) با رهبری مدبرانه خودشان اثبات کردند که دین می‌تواند مایه تحرک و پیشرفت در همه عرصه‌ها باشد و گفتمان جدیدی را مطرح نمودند.