امروزدوشنبه, 25 تیر 1397 07:34

پویش نه به مواد محترقه خطرساز به مناسبت پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گناباد از راه‌اندازی« پویش نه به مواد محترقه خطرساز» به مناسبت پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال همگام با سراسر کشور خبر داد.به گزارش وب‌دا، دکتر جواد باذلی افزود: حوادث آخرین چهارشنبه امسال در حالی دغدغه سازمان‌های امدادی شده است که هنوز داغ از دست دادن شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو به عنوان یک تراژدی ناشی از آتش‌سوزی بر دل هر ایرانی مانده است و همچنین مسئولیت تک تک اقشار جامعه را در پیشگیری از حوادث مشابه  بیشتر و بیشتر می‌کند.
رئیس مرکز اورژانس گناباد تصریح کرد: استفاده از مواد محترقه ، برپا کردن آتش و چندین و چند رفتار مخاطره‌آمیز، هر ساله درآخرین چهارشنبه سال منجر به بروز حوادثی جبران‌ناپذیر بویژه در قشر جوان و نوجوان می شود.
دکتر باذلی ابراز کرد: امسال مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گناباد همراه با سایر مراکز مدیریت حوادث کشور، پویش نه به مواد محترقه خطرساز را با هدف اطلاع‌رسانی و کاهش آسیب ناشی از رفتارهای مخاطره‌آمیز و حوادث شب آخرین چهارشنبه سال برگزار می‌کند.
وی در پایان از مردم خواست تا با پیوستن به این پویش هدفمند و اطلاع‌رسانی به سایرین،  بویژه فرزندان ضمن پیشگیری از بروز حوادث خطرناک چهارشنبه سوری، سال خوشی را برای خود و اطرافیانمان رقم بزنیم.