امروزپنج شنبه, 03 اسفند 1396 22:06
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
2267
1524
11438
2323308
38299
53125
28905816

حضور رئیس و جمعی از کارشناسان مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی در آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس

آیین چهل و دومین سالروز تاسیس اورژانس در ایران با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در تهران برگزار شد.در این مراسم که با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور و دکتر باباجانی معاون درمان وزارت بهداشت در تهران برگزار شد، از خانواده شهدای اورژانس و پرسنل مدافع حرم تقدیر شد.
دکتر هاشمی در این آیین، بر ارتقای آموزش پرسنل تاکید کرد و افزود: خوشبختانه اورژانس با وجودِ بیشترین تعداد خدمات در وزارت بهداشت، کمترین میزان شکایت را دارد.
دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور هم در این مراسم، برای پیگیری تصویب و اجرای اساسنامه سازمان اورژانس و نیز پیگیری مزایای مالی برای کارکنان این حوزه قول مساعد داد.
در ادامه این مراسم، عبدالرضا محمدی رییس انجمن فوریت‌های پزشکی کشور گزارشی از مشکلات و دغدغه‌های پرسنل اورژانس ارائه کرد و خواستار پیگیری جدی آن توسط مسئولان سازمان شد.
یادآور می‌شود، در حاشیه این مراسم دکتر باذلی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد پیرامون مشکلات و نیازهای اوژانس گناباد و همچنین لزوم راه اندازی اورژانس هوایی در گناباد با دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور گفت‌و‌گو کرد.