امروزشنبه, 09 اسفند 1399 16:36

هفت کشته و مصدوم در دو سانحه واژگونی

بر اثر واژگونی دو دستگاه خودرو سواری، هفت نفر کشته و مصدوم شدند.


به گزارش وب‌دا، رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در سانحه اول که در حوالی روستای بیمرغ بوقوع پیوست، یک دستگاه خودروی سواری پراید واژگون شد که بر اثر آن خانم 45 ساله از سرنشینان خودرو به دلیل آسیب شدید به سر و اندام، قبل از رسیدن آمبولانس فوت کرده بود.
دکتر امین زمانی با بیان اینکه این سانحه رانندگی ساعت 11:43 امروز سه شنبه پنجم اسفندماه بوقوع پیوست، افزود: چهار مصدوم دیگر این سانحه توسط آمبولانس‌های اعزامی ۳ اکیپ عملیاتی اورژانس 115 از پایگاه‌های بیمرغ، گیسور و نوغاب و همچنین بالگرد اورژانس هوایی به بیمارستان علامه بهلول گنابادی منتقل شدند.
وی تصریح کرد: در دومین حادثه امروز که ساعت ۱۳:۲۲ بوقوع پیوست، خودروی پژو ۴۰۵ در محور گناباد ـ تربت حیدریه پس از انحراف از جاده و واژگونی، آتش گرفت که بر اثر آن، سه سرنشین خودرو در دم جان باختند.
دکتر زمانی با بیان اینکه سریعا دو دستگاه آمبولانس از اورژانس و یک اکیپ عملیاتی از آتش نشانی گناباد به محل اعزام شد، گفت: متاسفانه شدت حریق در این حادثه بسیار زیاد بود و متاسفانه سه مصدوم این حادثه که دچار سوختگی کامل شده بودند قبل از رسیدن تیم‌های اورژانس و آتش نشانی فوت کردند.