امروزپنج شنبه, 31 خرداد 1397 04:54

کنکور سراسری سال 96، روزهای 15 و 16 تیرماه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود

همزمان با سراسر کشور، کنکور سراسری سال 96، روزهای 15 و 16 تیرماه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود.


به گزارش وب‌دا، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در برگزاری آزمون سراسری گفت: آزمون سراسری سال 1396 طبق برنامه اعلام شده از طرف سازمان سنجش و همزمان با سراسر کشور، روزهای 15و 16 تیرماه در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد واقع در حاشیه جاده آسیایی برگزار می‌شود.
دکتر رضا اسماعیلی افزود: تمام داوطلبان گنابادی کنکور امسال در یک حوزه اصلی که دانشگاه علوم پزشکی گناباد عهده دار آن است، در قالب گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر، علوم تجربی و زبان‌های خارجی به رقابت می‌پردازند.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان کنکور سراسری، اظهار کرد: تمام تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در راستای برگزاری موفق آزمون سراسری معطوف شده است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در برگزاری آزمون سراسری با اشاره به اهمیت و حساسیت برگزاری این آزمون گفت: مجموعه حوزه ریاست و همه معاونت‌های مختلف این دانشگاه مشغول برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی جهت ایجاد فضایی امن، راحت، سالم و بدون استرس برای داوطلبان آزمون سراسری هستند.
دکتر اسماعیلی یادآور شد: در مدت باقیمانده تا برگزاری آزمون سراسری، هماهنگی‌های لازم با سایر مسئولین و ارگان‌ها از جمله فرمانداری، آموزش و پرورش، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، اطلاعات، اورژانس 115، اداره‌ها و شرکت‌های برق، مخابرات، آب و فاضلاب، شهرداری و آتش‌نشانی صورت می‌گیرد تا تمهیدات لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون پیش‌بینی شود.
وی با بیان اینکه در مجموع برای برگزاری این آزمون بالغ بر 150 نفر عوامل اجرایی شامل مسئولین حفاظتی و امنیتی، مخزن سؤالات، مدیران، رابطان، مراقبان و نیروهای خدماتی همکاری خواهند داشت، تاکید کرد: تلاش می‌شود با بهره‌گرفتن از سابقه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در برگزاری آزمون سراسری، با فراهم کردن فضای فیزیکی مناسب و تامین همه شرایط بهداشتی، سرمایشی و تهویه مطلوب، فضایی آرام و مناسب برای این رقابت علمی فراهم شود و داوطلبین بتوانند با آرامش خاطر در این آزمون شرکت کنند.