امروزیکشنبه, 29 بهمن 1396 13:47
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
609
1696
2305
2323308
29166
53125
28896683

کارگاه مقدماتی Academic Writing ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار شد

به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، کارگاه مقدماتی Academic Writing در سالن ابن‌سینا پردیس دانشگاه برگزار شد.


به گزارش وب‌دا، دكتر موسی سجادی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشكي گناباد گفت: مهارت و توانایی نگارش علمی به زبان انگلیسی یکی از موضوعات مهم و مورد نیاز یک عضو هیات علمی در زمینه تدوین و انتشار آثار علمی و برقراری ارتباط با مجامع علمی در سطح بین‌المللی است.
وی با بیان اینکه این کارگاه بر اساس نظرسنجی‌های علمی انجام شده از اعضای هئیت علمی برگزار شد، افزود: در این کارگاه آموزشی که با شرکت 30 نفر از اعضاء هیئت علمی و آموزشی دانشگاه برگزار شد، دکتر مصطفی امیری عضو هیئت علمی و مسئول کارگروه بین‌المللی‌سازی دانشگاه به عنوان مدرس حضور داشت.
دکتر سجادی ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر اسماعیلی معاون آموزشی دانشگاه و مشارکت فعال و قابل توجه اعضای هیات علمی در این کارگاه ، اظهار داشت: گروه تخصصی توانمند سازی اعضاء هیئت علمی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه بر اساس رسالت و اهداف آموزشی خود تلاش دارد تا کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی خاص اعضاء هیئت علمی و آموزشی دانشگاه را طبق نیازسنجی‌های انجام شده تا پایان سال تحصیلی طبق برنامه برگزار کند.
وی خاطرنشان کرد: در صورت استقبال اعضای هیات علمی، برگزاری دوره‌های پیشرفته‌تر نگارش علمی هم در کارگاه‌های آینده این مرکز، برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.