امروزسه شنبه, 26 دی 1396 18:44
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
1032
1143
5068
2270489
31991
121177
28846383

دستگیری از محرومان را محور همت خود قرار دهید

رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه در آیین دانش‌آموختگی اولین دوره پزشکی عمومی خطاب به دانشجویان فارغ‌التحصیل گفت: خدا را همواره ناظر بر اعمال خود بدانید و دستگیری از محرومان را محور همت خود قرار دهید.به گزارش وب‌دا، دکتر جلیل مشاری از حمایت‌های ارزنده رئیس دانشگاه از دانشکده پزشکی، از و همه مسئولان و دست‌اندرکارانی که در سالیان مختلف برای راه‌اندازی و موفقیت رشته پزشکی عمومی تلاش کردند، تشکر و قدردانی کرد و گفت: امروز والدین محترم دانشجویان دانش‌آموخته شاهد به ثمر نشستن میوه درختی هستند که با صبر و حوصله برای به بارنشستن آن، از عمرشان هزینه کرده‌اند.
وی ضمن تشکر از معاونین و کارشناسان دانشگاه و دانشکده، از اساتید و اعضای هیئت علمی که نقش مهمی در تربیت دانشجویان داشتند قدردانی و اظهار کرد: مسئولان و دست‌اندرکاران زیادی تلاش و پیگیری کردند که امروز شاهد دانش‌آموختگی اولین دوره پزشکی عمومی دانشگاه باشیم.
رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه با بیان اینکه پزشکی شغلی است که زندگی پزشک را با تلاش و تکاپو برای آرامش بخشیدن به بیماران همراه می‌کند، خطاب به دانشجویان دانش‌آموخته پزشکی گفت: شما هم‌اکنون از مرحله کسب علم و دانش عبور کرده‌اید و باید داشته‌های خود را به علم کاربردی تبدیل و به مردم ارائه خدمت کنید.
دکتر مشاری ادامه داد: البته نباید با این فارغ‌التحصیلی خود را بی‌نیاز از کسب علم و دانش بدانید بلکه باید به صورت مستمر در این مسیر گام بردارید و برای به روز نگه داشتن علم و دانش خود، همت و تلاش کنید.
وی با تاکید بر اینکه شهرت، اعتبار و آبرو کالایی نیست که بتوان با آن معامله کرد، گفت: باید خدمت به مردم عزیز کشور بر همه موانع و مشکلات، مقدم باشد.
وی با تاکید بر اینکه پزشکان باید به سوگندی که خوردند، پای‌بند باشند، خاطرنشان کرد: حرکت در مدار اخلاق، مسیر دانش و صراط مستقیم، انسان را از همه بلیات محافظت خواهد کرد.