امروزدوشنبه, 30 بهمن 1396 01:34
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
181
1100
2977
2323308
29838
53125
28897355

برگزاری جشن ورود دانشجویان به عرصه بالین

به همت دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه و به مناسبت ورود دانشجویان به عرصه بالین، جشن روپوش سفید برگزار شد.به گزارش وب‌دا، در این آئین که برای ورود دانشجویان پرستاری، مامایی و فوریت‌های پزشکی به عرصه بالین برگزار شد، مسئولین دانشکده پرستاری و مامایی، مدیران گروه‌ها و جمعی از اساتید، مدیران و دانشجویان حضور داشتند.
این مراسم با هدف آشنایی به موقع دانشجویان با نقش جدید و وظایف تخصصی خود به عنوان ارائه‌دهندگان مراقبت و خدمات تخصصی به مددجویان و کاهش تعارضات احتمالی بین آموزش و بالین و ارتقاء کیفیت خدمات قابل ارایه به بیماران برگزار شد.
در این مراسم رئیس دانشکده، معاون آموزشی، مدیران گروه‌های مرتبط، مسئول کمیته ایمنی بیماران و دبیر کمیته انضباطی موارد و نکات ضروری را برای دانشجویان یادآوری کردند که تأکید بر رعایت حقوق بیماران، تلاش در مهارت‌آموزی هدفمند، رعایت قوانین و دستورالعمل‌های محیط بالین، توجه به شئونات دانشجویی در ابعاد مختلف، هماهنگی و هم‌افزایی با گروه‌های مختلف و پرسنل بخش بالین و لزوم ارتباط و تعامل حرفه‌ای مؤثر با بیماران، همراهان آنان و سایر واحدهای بالینی از مهم‌ترین محورهای مطالب مطرح شده بود.
دکتر محمدپور رئیس دانشکده پرستاری و مامایی در این جلسه، ضمن تشکر از همکاری تمام واحدها و معاونین و اعضای هیأت علمی به ویژه ریاست و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه در ساختارمندشدن و استقلال دانشکده اظهار کرد: توسعه کمی و کیفی مقاطع مختلف آموزشی پرستاری و مامایی و برگزاری برنامه‌های ارزشمندی نظیر جلسات آموزشی و توجیهی رسمی در بدو ورود برای تمامی دانشجویان از مهمترین نتایج این رویداد در دانشگاه است.
یادآور می‌شود، در پایان این مراسم دانشجویان با قرائت سوگندنامه حرفه‌ای خود، مراتب تعهد و مسئولیت خویش در مواجهه مستقیم با بیماران و مددجویان در عرصه بالین را اعلام داشتند.