امروزدوشنبه, 26 آذر 1397 23:28

مراسم معارفه مسئول جدید حراست در حوزه پردیس دانشگاه برگزار شد

مراسم معارفه هاشم نقوی‌مقدم مسئول جدید حراست در حوزه پردیس دانشگاه با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد.به گزارش وب‌دا، در این جلسه که در دفتر معاونت آموزشی برگزار شد، حجت‌الاسلام صادقی‌نسب، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه، دکتر اسماعیلی، معاون آموزشی، دکتر محمدپور، معاون تحقیقات و فناوری،  دکتر مینوئیان، معاون فرهنگی دانشجویی و مهندس جواد باقری، مدیر اجرایی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه حضور داشتند.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: دانشجویان امانت خانواده‌ها در نزد ما هستند و اگر به مسائل پرورشی و تربیتی آنها توجه می‌شود، بیشتر جنبه پیشگیری داشته باشد که تاثیر مهمی در مسائل آموزشی و خدمت آینده آنان دارد.
وی، نقش حراست را نگه داشتن نیروها با سلامت جسمی، روحی و دینی عنوان و اظهار امیدواری کرد که این روحیه پایدار مانده و افزایش یابد.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب خاطرنشان کرد: در مجموعه اداری بسیاری از معایب با یک تذکر پدرانه و با ادب و احترام برطرف می‌شود.
حمید آذرمهری مدیر حراست دانشگاه در این جلسه حامی ولایت و انقلاب، مشاور امین، تخصص، تدبیر، اقتدار، ایثارگری، پیشگیری، پیش‌بینی، شناسایی چالش‌ها، از زمان جلو بودن، بازوی مدیریت، حفظ اسناد، نظارت، اشرافیت، چشم مدیریت و از جنس مردم بودن را از ویژگی‌های حراست عنوان کرد و افزود: پایبندی به اصول و ارزش های اسلامی، انقلابی، ملی و صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، رعایت تقوا، تعهد، صداقت و عدالت در ارائه خدمات، حفظ کرامت انسانی و رعایت اصل تکریم ارباب رجوع، التزام به شایسته سالاری در بکارگیری منابع انسانی، رعایت قوانین، مقررات و اخلاق حرفه‌ای، ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری، قانون گرایی و پاسخ گویی در سازمان، حفظ و صیانت از منابع سازمان و توسعه و تعمیق فرهنگ اسلامی و ایرانی در دانشگاه از مهمترین ارزش‌های مدنظر حراست‌ها است.
وی ادامه داد: وظیفه کلی حراست، مواظبت از سلامت سازمان است چرا که هر سازمانی جهت رسیدن به اهداف خود به سلامت درونی و بیرونی نیاز دارد و از آنجا که سلامتی هر سازمان همواره در معرض آسیب و تهدیدهای درونی است، برای حفظ سلامت و پیشگیری نیازمند سیستمی هستیم که با دقت زیاد، اولاً از نفوذ آسیب‌ها به داخل سیستم جلوگیری کند و ثانیاً با تشخیص و شناخت آسیب‌های درونی، زمینه علاج به موقع و سلامت سازمان را فراهم سازد.
آقای آذرمهری ضمن معرفی آقای هاشم نقوی به عنوان مسئول جدید حراست مجموعه پردیس، وی را جزو نیروهای متعهد، معتقد و مورد قبول مجموعه عنوان کرد و از دکتر احمدی و دکتر  اسماعیلی برای در اختیار گذاشتن وی در مجموعه حراست تشکر کرد.
آقای آذرمهری از معاونین دانشگاه خواست تا از توان آقای نقوی به عنوان بازوی مشورتی حوزه خود کمک بگیرند و در جلسات داخلی مجموعه‌ها حضور داشته باشند.
 همچنین در این جلسه از آقای علی زمانی، به عنوان رابط حراست با مجموعه پردیس و مسئول دبیرخانه محرمانه نیز تشکر گردید.
در ادامه این جلسه، دکتر اسماعیلی، مواردی را در خصوص دلایل انتقال آقای نقوی به مجموعه حراست بیان کرد و گفت: این جابجایی‌ها در جهت افزایش کیفیت کار در دانشگاه است.
دکتر محمدپور معاون تحقیقات و فناوری هم در این جلسه، ضمن تشکر از این تغییر و تحول، این گونه موارد را در جهت سلامت کار گروهی ضروری دانست.
دکتر مینوئیان معاون فرهنگی و دانشجویی در این جلسه فرصت خدمت را یک توفیق الهی دانست و گفت: خداوند نظر خاصی داشته است که ما را در این مسئولیت‎ها و جایگاه‌های دانشگاهی قرار داده و فرصت خدمت به دانشجویان و خدمت‌گیران را در اختیار ما گذاشته است.
مهندس باقری، مدیر اجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این جلسه از حسن انتخاب آقای نقوی به عنوان مسئول حراست پردیس دانشگاه تشکر و خاطرنشان کرد: مجموعه نهاد رهبری دانشگاه آمادگی کامل جهت همکاری با وی را دارد.