امروزسه شنبه, 26 دی 1396 18:50
آمار سایت
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
1061
1143
5097
2270489
32020
121177
28846412

کارگاه آموزشی «تدوین طرح درس» برگزار شد

به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، کارگاه آموزشی «تدوین طرح درس» برگزار شد.به گزارش وب‌دا، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه گفت: آشنایی با انواع طرح درس و توانایی تدوین و نگارش صحیح و علمی طرح درس یکی از مهارت‌های لازم و بسیار کمک کننده در ارتقای کیفیت آموزش اعضای هیات علمی است.
دكتر موسی سجادی افزود: بر همین مبنا، این کارگاه از سری کارگاه‌های مورد نیاز و پیشنهادی اعضای هئیت علمی و آموزشی مبتنی بر نیازسنجی انجام شده توسط مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی(EDC) از اعضای هیئت علمی و آموزشی دانشگاه برگزار شد.
وی افزود: با توجه به برگزاری دوره‌ای این کارگاه، بیشتر شرکت اعضای هیات علمی جدیدالورود مورد تاکید و توجه قرار داشته است.
دكتر سجادی اظهار کرد: در این کارگاه آموزشی یک روزه، پس از مرور حیطه‌های یادگیری و آشنایی شرکت کنندگان با نحوه نوشتن اهداف رفتاری در هر یک از سطوح آنها، کلیات مربوط به طرح درس دوره و روزانه مطرح شد و با مشارکت شرکت کنندگان نمونه‌هایی از هرکدام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه شرکت کنندگان به صورت تمرینی یک نمونه طرح درس دوره و روزانه خود را ارائه نمودند.
یادآور می‌شود، در پایان این کارگاه، نظرسنجی از شرکت کنندگان در خصوص مدرس و عوامل اجرایی کارگاه انجام و به هریک از شرکت کنندگان گواهی شرکت در کارگاه ارائه گردید.