امروزسه شنبه, 17 تیر 1399 15:46

تجلیل از اساتید نمونه سال 96

همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، از اساتید نمونه آموزشی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تجلیل شد.

برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

به گزارش وب‌دا، در ایین بزرگداشت مقام استاد که همزمان با هفته معلم با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس، اعضای هیئت رئیسه، مدیران، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سالن همایش‌های کوثر پردیس دانشگاه برگزار شد،  با اهدا لوح سپاس و هدیه از اساتید نمونه آموزشی و فرهنگی تجلیل شد.
دکتر مجتبی کیان‌مهر، معاون آموزشی دانشگاه در این مراسم با بیان اینکه جایگاه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بین دانشگاه‌های هم‌تراز خیلی بالا است، گفت: به عنوان مثال در جشنواره شهید مطهری امسال، دانشگاه موفق به کسب دو مقام اول و سوم کشور شد که در همین راستا از دکتر میرچراغی تشکر می‌کنم.
وی با بیان اینکه هر چهار دانشکده دانشگاه کاملا مجزا شده و اختیارات به دانشکده‌ها و مدیرگروه‌ها واگذار شده است، اظهار کرد: دانشکده پزشکی و پیراپزشکی بطور کامل تجهیز شده و فضای سبز خوبی در پردیس ایجاد شده است.
وی با قدردانی از حمایت‌های دکتر باذلی رئیس دانشگاه، ابراز کرد: خوشبختانه تمام پرداختی‌ها تا پایان فروردین‌ماه انجام شده است.
در این مراسم، از دکتر جهانشیر توکلی‌زاده، دکتر رضا اسماعیلی، دکتر محمد مجلی و دکتر سید حسین ابطحی به عنوان اساتید نمونه علمی و از دکتر علی محمدپور، دکتر عباسعلی عباس‌نژاد و دکتر مصطفی امیری به عنوان اساتید نمونه فرهنگی دانشگاه تجلیل شد.
همچنین در پایان از حسین موذن، علی پورفاطمی و مریم اسماعیلی به عنوان کارکنان نمونه آموزشی دانشگاه قدردانی شد.