امروزسه شنبه, 17 تیر 1399 18:07

پایان يازدهمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري در کلان منطقه 9 آمایشی با تجلیل از دو فرآیند برتر آموزشی دانشگاه

يازدهمين جشنواره آموزشي شهيد مطهري با تقدير از ۳۳ فرآيند برتر آموزشي در کلان منطقه 9 آمایشی به کار خود پایان داد.


به گزارش وب‌دا، یازدهمین جشنواره شهید مطهری در کلان منطقه 9 آمایشی در دو بخش کارگاهی و مراسم اختتامیه برگزار گردید. در بخش اول کارگاه‌هایی با عناوین e learning-، هنر و آموزش پزشکی و بهبود فرآیندهای آموزشی در مرکز جامع آموزش‌های مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و سالن جرجانی دانشکده پرستاری و مامایی برگزار گردید که در این کارگاه‌ها مدیر EDC و معاون آموزشی دانشگاه به همراه برخی از اعضای هیأت علمی دعوت شده به جشنواره شرکت نمودند.
بخش دوم مراسم با برپایی غرفه‌هایی مربوط به محصولات و فرآیندهای آموزشی 8 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی برگزار گردید.
بازدید از غرفه‌های نمایشگاه با حضور دكتر گلمكاني مسئول ستاد تحول سلامت كلان منطقه ۹ آمايشي كشور از وزارت بهداشت،  دكتر سيدعلي حسيني رئيس مركز امور هيات علمي وزارت بهداشت و نماينده وزارت بهداشت در دبيرخانه تحول آموزش منطقه ۹ آمايشي كشور، دكتر محمدرضا دارابي رئیس دانشگاه علوم پزشكي مشهد، معاونين، اساتيد، اعضاي هيات علمي و دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي مشهد و كلان منطقه ۹ آمايشي از جمله برنامه‌های این جشنواره بود.
در پایان این مراسم که با ارائه فرآیندهای برتر آموزشی دانشگاه‌های کلان منطقه 9 آمایشی (دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، بیرجند، بجنورد، گناباد، سبزوار، تربت حیدریه و دانشکده‌های علوم پزشکی اسفراین، تربت جام و نیشابور) برگزار شد، 35 اثر برتر (18 اثر برتر متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد و 15 اثر متعلق به سایر دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کلان منطقه 9) موفق به راهیابی به مرحله پایانی جشنواره گردیدند.
فرآیندهای آموزشی ارائه شده توسط آقای محمد قربانی از گروه هماتولوژی ایمنولوژی با عنوان "تدوین برنامه مباحث هماتولوژی برای دانشجویان پزشکی در بالین بر مبنای ادغام تبادلی" و سرکار خانم دکتر میترا صالحی از گروه میکروبیولوژی با عنوان "تقویم سالیانه آموزشی انگل شناسی پزشکی جهت یادگیری بهتر دانشجویان علوم پزشکی گناباد " موفق به کسب دو عنوان برتر فرآیندهای آموزشی در این جشنواره شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.