امروزسه شنبه, 17 تیر 1399 16:10

ارتقای علمی دکتر جهانشیر توکلی‌زاده به مرتبه استاد تمامی

بر اساس مصوبه هیات ممیزه مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رشته روانشناسی، دکتر جهانشیر توکلی‌زاده عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به مرتبه استاد تمامی ارتقاء یافت.

                                               
به گزارش وب‌دا، با توجه به نامه مورخه 1397/3/6مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر اساس مصوبه یکصد و هشتاد و یکمین جلسه هیات ممیزه مرکزی وزارت متبوع در رشته روانشناسی، دکتر جهانشیر توکلی‌زاده عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به مرتبه استاد تمامی ارتقا یافت.
 دکتر هاشمی وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن ابلاغ این مرتبه علمی و تبريک به دکتر توکلی‌زاده برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.
دکتر جهانشیر توکلی‌زاده در سال‌های 1368، 1375 و 1387 به ترتيب موفق به اخذ مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه علوم پزشکی اِيران (انستیتو روانپزشکی تهران) و مدرک دکتری تخصصی در رشته روانشناسی تربیتی از دانشگاه علامه طباطبایی گردید.
دکتر توکلی‌زاده از اردیبهشت‌ماه 1396 مشغول گذراندن دوره فوق دکتری تخصصی خود در رشته پزشکی روان‌تنی و روان‌درمانی که به طور مشترک توسط مرکز تحقیقات روان‌تنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه فرایبورگ آلمان برگزار می‌گردد، می‌باشد.
وی از سال 1375 عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد است که در سال‌های 1387 و 1392 به ترتيب به مرتبه استادیاری و دانشیاری ارتقاء یافت و هم‌اکنون ايشان در گروه روانپزشکی دانشکده پزشکی، به آموزش و پژوهش و در مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه به عنوان روانشناس به فعالیت مشغول است.

 

پیام تبریک دکتر باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی
دکتر جواد باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد، در پیامی ارتقای مرتبه علمی دکتر توکلی‌زاده را تبریک گفت.
متن پیام تبریک دکتر باذلی به شرح زیر است:

جناب آقاي دكتر جهانشير توكلي‌زاده
عضو محترم هيات علمي دانشگاه

با سلام و احترام


        با كمال مسرت، ارتقاي مرتبه علمي حضرتعالي به استادي را تبريك عرض نموده، شادكامي، سلامت و توفيق روز افزون شما را در تمام عرصه‌هاي زندگي و موفقيت‌هاي علمي شما را در كسب درجات علمي بالاتر از خداوند متعال خواستارم.

دکتر جواد باذلی
رئیس دانشگاه