امروزجمعه, 03 خرداد 1398 19:51

بازدید اعضای بورد کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی از دانشگاه

به منظور اخذ مجوز راه‌اندازی رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، اعضای بورد این رشته با حضور در پردیس دانشگاه، از امکانات و زیرساخت‌های مرتبط  بازدید کردند.

برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

به گزارش وب‌دا، با هدف اخذ مجوز راه‌اندازی رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دکتر قاضی میرسعید و دکتر خسروی از اعضای بورد رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در دانشگاه علوم پزشکی گناباد، امکانات، زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های این دانشگاه را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.
دانشکده پیراپزشکی، کتابخانه مرکزی، لابراتوار زبان، کلاس‌های آموزشی، اتاق اعضای هیأت علمی، سالن همایش‌های کوثر و ... از جمله بخش‌هایی بود که مورد بازدید اعضای بورد رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی قرار گرفت.
برگزاری جلسه‌ای با حضور رئیس دانشگاه، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، معاون آموزشی، معاون تحقیقات و فناوری، روسای دانشکده‌ها و جمعی از اعضای هیئت علمی و پرسنل کتابخانه مرکزی دانشگاه از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه اعضای بورد رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی به گناباد بود.
دکتر قاضی میرسعید و دکتر خسروی در پایان این جلسه با اشاره به اهمیت و نقش رشته کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی، وجود زیرساخت‌های فیزیکی خوب و استاندارد، اعضای هیئت علمی توانمند، عزم و اراده قوی و وحدت و هم‌دلی همه مسئولین و کارشناسان بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گناباد را از جمله نقاط مثبت این دانشگاه عنوان کردند.