امروزشنبه, 04 خرداد 1398 22:19

برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

همزمان با سراسر کشور، ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور با شرکت 307 داوطلب در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.


به گزارش وب‌دا، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان اینکه این آزمون با همکاری جهاد دانشگاهی برگزار شد، افزود: 204 مرد و 103 زن که اکثرا از شهرستان‌های گناباد و بجستان بودند، در دو حوزه امتحانی برادران و خواهران به رقابت با سایر داوطلبان پرداختند.  

دکتر مجتبی کیان‌مهر با بیان اینکه این آزمون طبق برنامه اعلام شده از طرف جهاد دانشگاهی از ساعت 9 صبح جمعه 17 اسفندماه در ساختمان دانشکده پزشکی آغاز شد، افزود: ۱۰۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال اختصاصی برای هر شغل طراحی شده بود که زمان مهلت پاسخ‌گویی به سوالات عمومی ۱۲۰ دقیقه و زمان پاسخ به سوالات اختصاصی ۷۰ دقیقه بود.

وی اظهار داشت: با توجه به سابقه دانشگاه علوم پزشکی در برگزاری آزمون‌های سراسری و استخدامی، در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور نیز تلاش شد تا فضایی امن، راحت، سالم و بدون استرس برای داوطلبان این رقابت بزرگ استخدامی فراهم شود.

دکتر کیان‌مهر خاطرنشان کرد: برای برگزاری این آزمون 38 نفر به عنوان عوامل اجرایی همکاری داشتند.
یادآور می‌شود؛ ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور با حضور 227 هزار و 891 نفر داوطلب در 128 شهر کشور و 262 حوزه امتحانی برگزار شد.