امروزجمعه, 20 تیر 1399 03:56

ابراز رضایت اعضای هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه‌ریزی منطقه‌ای رشته بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی گناباد

اعضای هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه‌ریزی منطقه‌ای رشته بهداشت محیط با ابراز رضایت از ظرفیت‌های نیروی انسانی، فضای فیزیکی و امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، این دانشگاه را شایسته توسعه و پیشرفت بیش از این دانستند.

برای مشاهده تصاویر کلیک کنید

به گزارش وب‌دا، دکتر محمدحسن احرامپوش در پایان بازدید خود از مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: امروز نسبت به بازدیدی که تابستان سال گذشته از این دانشگاه داشتیم، پیشرفت‌های بسیار خوبی را در بخش‌های مختلف شاهد بودیم.
وی افزود: با توجه به مشکلات مالی که دانشگاه‌ها با آن مواجه هستند ولی با نگاه و توجه خوب دکتر باذلی ریاست دانشگاه و مجموعه همکارانشان، از نظر افزایش فضای فیزیکی، رفع کمبود تجهیزات، تامین کادر علمی و نیروی انسانی رشته بهداشت محیط، اقدامات بسیار خوبی طی این چندماه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد انجام شده است.
دکتر احرامپوش با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی گناباد شایستگی پیشرفت‌های زیادی در زمینه تحصیلات تکمیلی را دارد، اظهار امیدواری کرد که با توجه به ظرفیت‌ها، استعدادها و اساتید و مسئولین پرتلاش، در آینده‌ای نزدیک از این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه مطرح در حوزه تحصیلات تکمیلی یاد شود.
وی از وحدت و همدلی خوب مسئولین این دانشگاه به عنوان یک نقطه قوت یاد کرد و افزود: قطعا با این وحدت، همدلی و پشتکار می‌توانید شاهد موفقیت‌های بیشتری باشید.
دکتر محمد ملکوتیان، دبیر هیئت ممتحنه، ارزشیابی و برنامه‌ریزی منطقه‌ای(گروه ب) رشته بهداشت محیط هم با ابراز خرسندی از وضعیت فیزیکی و تجهیزات آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های رشته بهداشت محیط، گفت: از دکتر باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد که تلاش خوبی انجام دادند و با مدیریت موفق توانستند در عرض چند ماه، گروه مهندسی بهداشت محیط را تجهیز و کامل کنند، تشکر و سپاسگزاری می‌نمایم.
وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی گناباد، لیاقت و پتانسیل بیش از این را دارد، خاطرنشان کرد: با تلاشی که در مجموعه دانشگاه وجود دارد، آینده خوبی را برای این دانشگاه پیش‌بینی می‌کنم و امیدوارم بیش از پیش در خدمت به مردم این منطقه محروم موفق باشند.