امروزسه شنبه, 13 خرداد 1399 21:58

پذیرش اولین دوره دانشجویان کارشناسی علوم تغذیه و کارشناسی ارشد بهداشت باروری در دانشگاه

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: امسال برای اولین بار در رشته‌های کارشناسی علوم تغذیه و کارشناسی ارشد بهداشت باروری دانشجو پذیرش شد.


به گزارش وب‌دا، دکتر مجتبی کیان‌مهر با بیان این خبر گفت: امسال علاوه بر 470 دانشجویی که از طریق آزمون سراسری سال 98 در این دانشگاه پذیرفته شدند، 46 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و 60 دانشجو نیز از طریق آزمون کاردانی به کارشناسی به مجموع دانشجویان این دانشگاه افزوده شدند.
وی با بیان اینکه از مجموع 576 دانشجوی جدید، 72 دانشجو از بهمن‌ماه و بقیه از مهرماه تحصیل خود را آغاز می‌کنند، اظهار کرد: در حالی که کلاس‌های درس دانشجویان از 23 شهریورماه آغاز شده است، کلاس‌های درس دانشجویان ترم اولی از روز شنبه 6 مهرماه آغاز می‌شود.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: ثبت‌نام حضوری پذیرفته شدگان این دانشگاه از صبح روز شنبه ۳۰ شهریورماه ۹۸ آغاز شده است و پذیرفته شدگان می‌توانند بر اساس حرف اوّل نام خانوادگی تا روز سه شنبه دوم مهرماه ۹۸ جهت ثبت‌نام مراجعه نمایند.
دکتر کیان‌مهر تاکید کرد: پذیرفته شدگان قبل از مراجعه به دانشگاه برای ثبت‌نام، نسبت به مطالعه دقیق اطلاعیه‌های موجود در سایت دانشگاه و همچنین دانلود فرم‌های مربوط و تکمیل آن اقدام کنند.