امروزشنبه, 27 دی 1399 00:17

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم پزشکی برای اولین بار در گناباد

دانشگاه علوم پزشکی گناباد برای اولین بار، میزبان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم پزشکی است.


به گزارش وب‌دا، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه علوم پزشکی سال ۹۹ در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه، 23 و 24 مردادماه، به طور همزمان در ۳۵ حوزه امتحانی با رقابت ۸۱ هزار و ۱۷ داوطلب برگزار می‌شود.
دکتر مجتبی کیان‌مهر با بیان اینکه این آزمون در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود، اظهار کرد: در دو روز برگزاری این آزمون، 118 داوطلب مرد و 208 داوطلب زن در 30 رشته امتحانی با هم به رقابت می‌پردازند.
وی افزود: مدت زمان پاسخگویی به سوالات در رشته آمار زیستی ۱۱۰ دقیقه، رشته مهندسی پزشکی بیوالکتریک ۱۲۰ دقیقه و بقیه رشته‌ها به مدت ۱۶۰ دقیقه است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با تاکید بر اینکه به منظور حفظ سلامت داوطلبان، تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزاری کنکور با نظارت کارشناسان بهداشتی اجرا می‌شود، اظهار کرد: در همین راستا قبل از برگزاری هر نوبت از آزمون، تمامی صندلی‌ها و فضاهای برگزاری آزمون گندزدایی می‌شود.
دکتر کیان‌مهر با تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی حداقل دو متر بین داوطلبان و عوامل اجرایی، از داوطلبان خواست تا در زمان مشخص در محل حوزه برگزاری آزمون حضور یابند تا پس از تب‌سنجی و ....، به صورت تک تک وارد حوزه امتحانی شوند.
وی با تاکید بر اینکه داوطلبان باید حتما ماسک به همراه داشته باشند، خاطرنشان کرد: داوطلبان محترم از آوردن وسایل شخصی غیرضروری همچون گوشی تلفن همراه، کیف و ... جدا خودداری نمایند.

arshad