امروزشنبه, 04 بهمن 1399 16:44

تقدیر سازمان سنجش آموزش کشور از دانشگاه علوم پزشکی گناباد

سازمان سنجش آموزش کشور با ارسال لوح تقدیری از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی گناباد برای برگزاری مطلوب کنکور سراسری سال 99 قدردانی کرد.


 در این لوح که به امضای «رضا محمدی» معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور رسیده است از تلاش‌های دکتر کیان‌مهر معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد و نماینده تام‌الاختیار این دانشگاه در برگزاری کنکور سراسری سال 99 و همچنین همکاران دانشگاه در برگزاری مطلوب آزمون‌های سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی با رعایت الزامات بهداشتی تقدیر و تشکر شده است.


متن این لوح تقدیر به شرح زیر است:


جناب آقای مجتبی کیان مهر

نماینده محترم تام‌الاختیار دانشگاه علوم پزشکی گناباد در برگزاری آزمون سراسری سال ۱۳۹۹

با سلام و احترام
تلاش خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خوشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به این یقین و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و مؤثر به مردم نهایت استفاده را ببرند و قطعاً کار برای رضای خداوند بدون اجرا و پاداش نخواهد ماند.


تلاش خالصانه و صادقانه جنابعالی آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. نتیجه این بذر و تلاش و کوشش درخت امیدی است به که به بار می‌نشیند و نویدبخش آینده‌ای پرنشاط و زیباست و نیل به آرزوهای بزرگ ملی، نیازمند تفکر روشن، عزم راسخ، اراده‌ای استوار و شجاعت و اخلاص است. در طول زمان برنامه‌ریزی اجرایی آزمون‌های سراسری ورود به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی اهتمام و همدلی و مجاهدت تمامی نهادهای ذی‌صلاح، ذی‌ربط و ذی‌علاقه قابل تقدیر است.


بدینوسیله از تلاش و کوشش جناب بی‌دریغ جنابعالی و همکاران محترم آن دانشگاه در برگزاری مطلوب آزمون‌های مذکور با رعایت حداکثری الزامات بهداشتی، که نمادی از استمرار جریان علمی در کشور است، تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.


با تقدیم احترام
رضا محمدی
معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور